Топ Новини

Тігіпко про порушення Партії регіонів на виборах: Ну і що?

24 жовтня 2012 в 09:45
Третій номер списку ПР вважає, що у міжнародних спостерігачів на виборах достатньо зауважень до всіх партій і до всіх мажоритарних кандидатів, окрім регіоналів. Однак про серйозні порушення говорити немає підстав, переконаний він.
tigipko.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Незважаючи на критичні зауваження міжнародних спостерігачів, сьогодні немає підстав говорити про серйозні порушення, які впливають на результати парламентських виборів. Про це заявив третій номер виборчого списку Партії регіонів, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в інтерв'ю виданню «Коммерсант-Украина».

Зокрема, реагуючи на зауваження про те, що, за даними Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), більшість порушень у мажоритарних округах виходить від представників ПР, Тігіпко сказав: «Ну і що?».

За його словами, у звіті ОБСЄ про хід виборчої кампанії досить зауважень до всіх партій і до всіх мажоритарних кандидатів. «Інша справа, що сьогодні до влади найпильніша увага. Але говорити про серйозні порушення, які впливають на результати виборів, у мене немає ніяких підстав», - зазначив Тігіпко.

- Спостерігачі викрили сина Азарова в підкупі виборців і незаконній агітації

При цьому він висловив упевненість, що ОБСЄ таки визнає вибори в цілому чесними і вільними. «Ми сьогодні більше за інші партії зацікавлені в тому, щоб вибори пройшли без порушень. А ось опозиція, яка розраховувала на інший хід кампанії та інші рейтинги, саме зацікавлена в тому, щоб показати максимум проблем і прикрити свій програш уявними порушеннями», - підкреслив Тігіпко.

Нагадаємо, 19 жовтня Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ оприлюднило другий проміжний звіт спостерігачів за виборами в Україні. У ньому, зокрема, йдеться про зловживання адміністративним ресурсом у понад 20-ти випадках у більш ніж десяти областях України. Причому більшість таких випадків, за даними Місії спостереження за виборами ОБСЄ/БДІПЛ, спрямовані на підтримку Партії регіонів або її кандидатів.

Читайте також:

Напередодні виборів регіонал Лук'янов прорекламувався в образі Джеймса Бонда на календариках з символікою ПР (ФОТО)

У регіонала виявилася прийомна в будівлі психлікарні, в партії говорять про провокації (ВІДЕО)

Найбільше українців дратує реклама Партії регіонів

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...