Тенденції року: Згортання демократії та захоплення власності

28 грудня 2011 в 13:10
Найважливішими тенденціями, які визначали розвиток України в 2011 році, експерти назвали згортання демократії та встановлення авторитарного режиму, подальшу концентрацію влади в руках президента Віктора Януковича та нездатність влади проводити необхідні реформи.

Такі данні експертного опитування «Підсумки 2011 року», що провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва. Усього в опитуванні взяв участь 61 експерт.

До визначальних тенденцій 2011 року експерти також віднесли активізацію протестних рухів населення, кримінальне переслідування опозиційних політиків і перерозподіл власності на користь наближених до влади осіб.

Найбільш значущою подією 2011 року, на думку переважної більшості експертів, став судовий процес над Юлією Тимошенко, якому вони дали негативну оцінку. Так само в негативному ключі експерти часто згадували ухвалення нового закону про вибори народних депутатів, здійснення непопулярних заходів за рахунок простих людей, кримінальні переслідування представників опозиції та громадських активістів, а також не парафування угоди про асоціацію з ЄС. Переважно позитивних оцінок від експертів отримали наростання протестних рухів населення, завершення переговорів щодо угоди про асоціацію з ЄС і підготовка України до проведення Євро-2012. Загалом серед десяти найважливіших подій року лише 3 було оцінено позитивно, а 7 – негативно.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...