Топ Новини

Табачник порівняв Януковича з імператором-філософом Марком Аврелієм

11 лютого 2012 в 08:13
Дмитро Табачник порівняв українського президента з римським імператором Марком Аврелієм, філософом-стоїком, час правління якого вважається в античній історичній традиції золотим століттям.
yanukovich.jpg
president.gov.ua

Міністр освіти Дмитро Табачник не боїться свого звільнення з посади. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи критику на свою адресу з боку президента Віктора Януковича.

«Що ж стосується порції критики, я можу зацитувати одного з великих державних діячів імператора-філософа Марка Аврелія, який говорив: «Я критикую і караю тільки тих префектів, кого ще сподіваюся виправити», - зазначив міністр.

«Треба або хвилюватися, або працювати. У нас демократична країна, тому довічних призначень, довічних синекур не буває», - додав він.

Табачник заявив, що «після критичних зауважень з боку глави уряду, з боку глави держави, я думаю, що ми суттєво переробили цілу низку положень того ж закону про освіту».

«Свого часу, 16 років тому, президент Кучма не тільки не критикував, зняв мене з роботи. Що не заважає нам майже два десятиліття підтримувати прекрасні стосунки», - підсумував міністр.

Як відомо, Янукович розкритикував реформу вищої освіти, що проводиться в Україні Табачником, назвавши «антиприкладом реформи».

Марк Аврелій Антонін (Marcus Aurelius Antoninus 121 - 180 н.е.) - римський імператор (161 - 180) з династії Антонінів, філософ, представник пізнього стоїцизму, послідовник Епіктета. Час його правління вважається в античній історичній традиції золотим століттям.

Читайте також

Партія регіонів «узаконить» російську мову до парламентських виборів

КПІ нарешті дозволили обрати ректора

У Донецьку суд не дозволив міськраді закрити українську школу

Законопроект Табачника відкликати з Ради не будуть

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...