Свободівці не налаштовані бити в Раді комуністів: Це смішно, вони старенькі люди

23 листопада 2012 в 07:26
"Свобода" збирається домагатися заборони Компартії, але битися з комуністами в Раді не має наміру - "якщо вони не будуть ставити пам'ятники Сталіну, і будуть тихо сидіти за спинами регіоналів".
kommunist kpu svobo2.jpg
- колаж ZN.UA

Представники Всеукраїнського об'єднання «Свобода», яке пройшло у парламент, запевняють, що на силові методи боротьби з опонентами не налаштовані.

«Нинішня КПУ реанімує сталінізм. Тому ми будемо вимагати заборони та публічного суду над комунізмом. Що стосується силового протистояння, це виглядає смішно. Комуністи - старенькі люди, залиши нас і комуністів один на один - і нічого від них не залишиться», - пояснив «Сегодня» майбутній народний депутат від «Свободи» Юрій Сиротюк.

«Тому, якщо вони не будуть ставити пам'ятники Сталіну, і будуть тихо сидіти за спинами регіоналів, ми не будемо до них прориватися», - пообіцяв він.

Самі комуністи також сподіваються, що «Свобода» не буде йти на силові протистояння.

«З одного боку, їм треба бути радикальними, щоб виправдати очікування тих, хто за них голосував, з іншого - їм треба думати про майбутнє і ставати більш помірними, щоб отримати визнання як парламентська партія. Яка з цих точок зору переможе, поки сказати складно», - вважає народний депутат від КПУ Олександр Голуб.

Нагадаємо, за результатами виборів 28 жовтня націоналістично налаштована «Свобода» пройшла в український парламент вперше. ВО «Свобода» отримала в Раді 37 місць (25 за списком, 12 мажоритарників), Компартія - 32 місця (всі за списком).

Читайте також:

Литвин не збирається в новій Раді підтримувати регіоналів

Донецька соціологія відібрала у «Свободи» 30% голосів українців і додала регіоналам

У «Свободі» не виключають спільного голосування з ПР і КПУ

Свободівець: Нас сприймають як хлопців, які можуть морду набити. Якщо треба — то без питань

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...