Топ Новини

Свідка у справі Луценка госпіталізували

13 грудня 2011 в 11:12
Колишній начальник господарського департаменту МВС України Василь Шелудько, що проходить в якості свідка у справі стосовно екс-міністра внутрішніх справ України Юлія Луценка, госпіталізований, і не зможе брати участь у судових засіданнях.
sud_22-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На початку засідання у вівторок головуючий у справі суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк заявив, що від В.Шелудька надійшла заява з довідкою з лікарні, в якій наголошується, що свідок не може брати участь у судовому засіданні, оскільки протягом місяця буде проходити хіміопроменеву терапію.

Представники прокуратури заявили, що судове засідання слід проводити за відсутності В.Шелудька, і запропонували суду оголосити його свідчення, які той давав слідчому.

У свою чергу, адвокати Ю.Луценка підкреслили, що допит В.Шелудька вже було почато і на суді він дав інші свідчення, ніж на досудовому слідстві, тому екс-главу госпдепартаменту МВС слід допитати після його одужання.

Сам Ю.Луценко на засіданні суду заявив, що якщо суд не дасть йому можливість заслухати пояснення свідка в суді, то він це розцінить, як порушення своїх прав і навів як приклад аналогічний випадок, за яким громадянин України звернувся до Європейського суду з прав людини і виграв його.

Заслухавши думки сторін-учасниць процесу і порадившись на місці, суд визнав причину неявки В.Шелудька поважною і все ж таки прийняв рішення оголосити на судовому засіданні свідчення, які той дав на досудовому слідстві.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...