Сусідка по палаті Тимошенко «згадала», як екс-прем'єр качала прес і піднімала гирі (ВІДЕО)

13 вересня 2012 в 06:06
За словами засудженої, що проходила курс лікування з Юлією Тимошенко, екс-прем'єр «могла спокійно, коли забувалася, встати з ліжка». Але, як стверджує жінка, вона «повинна була подати, віднести, піднести, допомогти їй встати, коли Тимошенко хотіла вдати хвору перед іноземними делегаціями та німецькими лікарями».
tymoshenko.jpg
vnovosti.net

Засуджена Оксана Мельник, проходила курс лікування в ЦКЛ № 5 разом з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, називає свою колишню сусідку по палаті «псевдо-хворою».

«Вона вдавала хвору. Це мене насторожило ... Це зрозуміло, що вона персона вагома, і хоче до себе привернути увагу громадськості, пропіаритися, щоб всі біля неї носилися і все їй приділяли увагу", - сказала Мельник у середу журналістам у Качанівській виправній колонії.

За її словами, Тимошенко, виходячи з голодування, їла лікарняну їжу."Коли вона виходила з голодування, вона харчувалася лікарняною їжею і цю лікарняну їжу вона змушувала, перед тим як їсти, вона змушувала мене куштувати. Спочатку ти, якщо раптом щось, значить, на тебе, а потім вже я буду", - сказала Мельник.

- Сусідка по камері Тимошенко розповіла про комфортні умови ув'язнення екс-прем'єра. Тимошенко готова спростувати її слова (ВІДЕО)


За її словами, протягом 3 місяців, які вони перебували разом на лікуванні, екс-прем'єр ставилася до неї як до прислуги і неодноразово порушувала приписи лікарів.

"За час проходження лікування Тимошенко використовувала мене в якості прислуги. Я повинна була подати, віднести, піднести, допомогти їй встати, коли вона хотіла вдати хвору перед іноземними делегаціями та німецькими лікарями. В той же час вона могла спокійно, коли забувалася, могла спокійно встати з ліжка, сама могла собі взяти речі з шафи. Вона не виконувала приписи лікарів, які їй давали рекомендації з приводу фізкультури. Вона могла піднімати гирі вагою до 10 кг. Робити силові вправи на розтягування гумки еластичної. Могла качати прес до 50 разів по 3 підходи. Могла піднімати ноги, згинати їх в колінах. Могла робити кілька кроків. Ну, коли вона забувалася, вона могла пройтися по палаті", - сказала Мельник.

Вона стверджує, що вирішила звернутися до керівництва колонії з проханням надати їй можливість поспілкуватися з журналістами після того, як Тимошенко організувала поїздку 17-річної дочки Мельник з Криму в харківську ЦКЛ № 5.

"Тимошенко, напевно, задумала свій план змусити мене замовчати, бо я знаю, що вона вдає хвору, що вона може спокійно пересуватися. І вона вирішила діяти через мою родину. Вона змусила мою дочку неповнолітню не знаю, яким способом, але дитину відправили сюди в місто Харків, щоб зробити мені передачу. Оскільки я живу в Криму, уявіть собі: з Криму в Харків дитину посадили на поїзд, тут її ніхто не зустрів, потім біля колонії якісь незнайомі люди зустріли ... ніхто не цікавився, що з дитиною може статися в дорозі. З цього приводу я звернулася до керівництва колонії захистити мене. Якось умовили, обіцяли, що будуть супроводжувати мою дитину сюди в колонію ... Я її подачок не потребую, мені від неї нічого не потрібно. Передачу зібрала моя родина, а за дорогу, напевно, з її боку допомога була... Може, вона хоче показати, що дісталася до моєї сім'ї, що вона може змусити мене замовкнути", - сказала Мельник.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Екс-прем'єр відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. 9 травня була вона переведена в ЦКЛ № 5 для проходження курсу лікування. Лікування та реабілітація екс-прем'єра проводиться за рекомендаціями лікарів з берлінської клініки "Шаріте".

Читайте також:

Екс-сусідка по камері Тимошенко заявила, що лист, оприлюднений Власенком, писала під диктовку

Тимошенко обрала ЗМІ, яким готова дати інтерв'ю

Власенко вважає, що сусідку по камері Тимошенко можуть убити

Німецькі медики призначили Тимошенко лікування: побільше родичів і не нервувати

Німецькі лікарі попросили забезпечити період спокою для Тимошенко на 8 тижнів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...