Топ Новини

Судмедексперти дозволили доставку Тимошенко в суд

20 липня 2012 в 17:12
Судмедекспертиза стану здоров'я Тимошенко свідчить, що екс-прем'єр «може бути присутньою на заходах за межами лікарні, що вимагають сприйняття усної та письмової інформації».
timoshenko_33.jpg
kp.ua

Лікарі Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи зробили висновок, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко можна доставити в суд. Про це повідомив захисник Сергій Власенко в ефірі телеканалу ТВі.

"Сьогодні ми отримали уже в матеріалах справи висновки так званих харківських експертів, що все добре, Тимошенко може бути присутня на судовому засіданні", - розповів він.

Власенко уточнив, що "експерти побоялися так написати".

"Їм задав суд питання: чи може Юлія Тимошенко за наявності такого стану здоров`я бути присутньої на судовому засіданні? Вони відповіли так: проаналізувавши медичну документацію (бо вони її не оглядали), ми приходимо до висновку, що Юлія Тимошенко може бути присутня на заходах за межами лікарні, які потребують сприйняття усної та письмової інформації", - процитував захисник.

"Тобто вони побоялися навіть написати, що вона може бути в суді. Але якимись завуальованими фразами вони суду кинули, що можете везти, у вас щось таке на кшталт нашого пояснення є", - додав адвокат.

Як відомо, Київський райсуд Харкова розглядає справу проти Тимошенко щодо діяльності корпорації. В обвинувальному висновку говориться, що компанія «Єдині енергетичні системи України», очолювана Юлією Тимошенко, завдала державі збитків в розмірі понад 30 млн грн, а особисто Тимошенко не сплатила понад 681 тис. грн податків.

На засіданні, 25 червня, суд постановив призначити Тимошенко проведення судмедекспертизи стану її здоров'я, яка повинна визначити, чи здатна вона сприймати інформацію та відповідати на питання суду і сторін процесу, а також чи має обвинувачена медичні протипоказання до участі в судових засіданнях.

Наступне судове засідання заплановане на 23 липня.

Читайте також:

Суд у справі ЄЕСУ проти Тимошенко перенесено на 23 липня

Захист просить дати Тимошенко «нормально похворіти»


ЄЕСУ завдала шкоди державі на 30 мільйонів, - СБУ

Україна відзвітувала перед Європою про лікування Тимошенко

 

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...