Топ Новини

Суддя Вовк не захотів чекати, поки проти нього порушать ще одну справу

30 червня 2011 в 08:53
Суддя Сергій Вовк відхилив клопотання про відкладення розгляду справи до отримання з прокуратури матеріалів щодо факту порушення справи проти судді Вовка.
lucenko077.jpg
nso.org.ua

Захисник Юрія Луценка Олексій Баганець заявив про появу додаткових фактів, які можуть свідчити про заангажованість судді Сергія Вовка, який є головуючим, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Баганець зазначив, що "стороні захисту з сайту Вищої Ради юстиції стало відомо, що 1 березня 2011 року ВРЮ розглядалося подання про звільнення судді Вовка з посади судді Печерського райсуду за порушення присяги".

"Завдяки позиції члена ВРЮ Андрія Портнова, який проводив перевірку викладених фактів порушень щодо судді Вовка, ВРЮ відмовив задовольнити подання на звільнення судді Вовка з посади", - зазначив Баганець.

"Враховуючи, що Портнов займає відповідальний пост в адміністрації президента, і щоб виключити будь-які політичні інсинуації з цього приводу, щоб розвіяти сумніви нашого підзахисного в об'єктивності, ми просимо суд вимагати від ВРЮ матеріали перевірки Портновим подання про звільнення Вовка за порушення присяги", - зазначив Баганець.

"Це теж може бути доказом необ'єктивності судді і бути підставою для його відведення від розгляду вказаної кримінальної справи", - зазначив він.

Тому він попросив відкласти розгляд справи до одержання документів з ВРЮ.

Також він ще раз нагадав про своє попереднє клопотання про вимогу матеріалів з прокуратури міста Києва щодо "наявних фактів порушень щодо судді Вовка у кримінальних справах".

Захист Юрія Луценка також попросив суд зробити запит до Генпрокуратури з приводу заяви про злочин, який направляв екс-голова МВС. За словами адвоката Луценка Ігоря Фоміна, 9 червня 2011 року Луценко звернувся до суду із заявою про злочин.

"Він вважає, що стосовно нього в попередньому судовому засіданні ви як головуючий у справі, як суддя, який розглядав наші клопотання, у тому числі і в попередньому судовому засіданні, постановили неправосудне рішення", - сказав він, звертаючись до судді Сергія Вовка.

"Він вважає, що в цих ваших діях є ознаки злочину. Відповідно, звернувся із заявою до суду, і суд, відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу, направив зазначену заяву до Генпрокуратури", - заявив Фомін.

За його словами, законодавство передбачає термін у 3 дні на розгляд заяви про порушення кримінальної справи, а в разі необхідності проведення прокурорської перевірки - 10 днів.

"У нас вже пройшло більше 20 днів, проте у нас немає жодної інформації щодо того, яке рішення процесуальне прийняла Генпрокуратура", - зазначив він.

"Ми просимо Печерський районний суд зробити відповідний запит про результати розгляду заяви Луценка", - сказав Фомін.

Суд відхилив клопотання захисту Луценка. Суддя Вовк зазначив, що кримінально-процесуальне законодавство не передбачає направлення запиту судом до Генпрокуратури.

У той же час, Юрій Луценко нагадав, що проти судді Вовка вже порушено одну кримінальну справу, за якою йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років. Цей факт, на думку екс-міністра, доводить залежність судді від діючої влади та упередженість С.Вовка проти Ю.Луценка, оскільки справу було порушено у той час, коли Луценко був міністром МВС.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...