Судді вимагають «доопрацювати напилком» систему електронного документообігу

8 вересня 2011 в 07:53
Автоматизована система розподілу справ у судах вимагає серйозного доопрацювання, і в нинішньому стані недостатньо ефективна, вважають судді.
sud_Ap_sud006_111_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це у коментарі ZN.UA заявила голова Ворошиловського районного суду м. Донецька Людмила Лівочка.

«Наприклад, не враховується можливість повторного розгляду. Програма може видати судді його ж справу, що повернулася з апеляції. Окрім того, система не враховує стаж і досвід суддів, і часто молодим працівникам дістаються кримінальні справи по сто томів, до чого вони не завжди бувають готові. Та й наші технічні можливості недостатні для нормальної роботи - у підсумку автоматизований розподіл справ займає більше часу, ніж ручний», - зазначила глава суду.

Вона додала, що до Державної судової адміністрації направлено відповідні звернення з проханням доопрацювати систему документообігу.

У ДСА, у свою чергу, запевнили, що пропозиції та зауваження, отримані від суддів, буде враховано. «На даний момент йде вдосконалення системи на основі отриманого практичного досвіду. Від суддів постійно надходять пропозиції на тему подальшого покращення роботи програми, додавання нових функцій тощо. Безумовно, не залишається без уваги і питання захисту від несанкціонованого втручання», - повідомила в.о. завідувача сектором міжнародного співробітництва та взаємодії зі ЗМІ Державної судової адміністрації Інна Цимбал.


Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Євгена Шибалова «Суддівські «хакери», або Реформа по-донецьки».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...