Топ Новини

Суд відсторонив Титаренка від захисту Тимошенко

22 серпня 2011 в 11:16
Печерський районний суд Києва усунув Миколу Титаренка від захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яку обвинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів 2009 року.

Таке рішення прийнято в зв'язку із систематичною неповагою до суду з боку М. Титаренко.

Коли головуючий суддя Родіон Кірєєв почав зачитувати матеріали справи, захист Ю. Тимошенко попросив надати копії документів, які зачитує головуючий суддя.

Р. Кірєєв відповів, що клопотання щодо цього суд розглядатиме після оголошення матеріалів справи. На це представники захисту Ю. Тимошенко по черзі своїми репліками та заявами вказували на незаконні дії головуючого судді.

За словами Р. Кірєєва, такими діями адвокати намагаються затягнути судовий процес і перешкоджати встановленню істини в справі.

Коли черговий протест Р. Кірєєву оголошував захисник М. Титаренко, суддя попередив його про можливе усунення від судового процесу, якщо той продовжуватиме чинити такі дії.

Р. Кірєєв тричі попросив М. Титаренка сісти, на що той відповів: «Я хотів би стояти».

Після цього Р. Кірєєв поставив на обговорення питання про відсторонення М. Титаренка від розгляду справи в суді.

Сторона звинувачення погодилась з твердженням судді про те, що дії захисту спрямовані на затягування процесу, й існують усі підстави для видалення М. Титаренко.

Нагадаємо: М. Титаренко повторно допущений до захисту Ю. Тимошенко 18 серпня.

5 серпня Печерський суд змінив запобіжний захід Ю. Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Після цього захист Ю. Тимошенко неодноразово заявляв клопотання про звільнення екс-прем'єра з-під варти, проте Печерський суд щоразу відмовляв у його задоволенні.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...