Суд відновив розгляд позову Яценюка до Ради про скасування пенсійної реформи

3 листопада 2011 в 13:32
Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) на своєму засіданні у четвер, 3 листопада, прийняв постанову про поновлення судового розгляду за позовом народного депутата (фракція НУ-НС) Арсенія Яценюка до Верховної Ради про неправомірність дій парламенту під час прийняття закону про пенсійну реформу.
pensia_babushka_DSC5663.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На судовому засіданні було прийнято не тільки рішення про поновлення судового розгляду, але суд також зобов'язав представника відповідача надати висновок профільного комітету Верховної Ради щодо даного законопроекту.

У судовому засіданні оголошено перерву до 14:00 9 листопада.

У четвер на судовому засіданні проходили дебати. А.Яценюк наполягав на тому, щоб суд визнав дії Верховної Ради в питанні прийняття закону про пенсійну реформу неправомірними, а також зобов'язав Верховну Раду «відновити права та інтереси українських громадян на перерахунок пенсій з урахуванням середнього розміру заробітної плати у країні».

 

На думку А.Яценюка, вилучення із закону про реформування пенсійної системи норми, що стосується перерахунку пенсій, є прямим порушенням закону про Регламент. "Мотивом таких дій було небажання пройти повну процедуру голосування - адже владі довелося б пояснити, чому вона позбавляє 10 млн пенсіонерів підвищення пенсій", - сказав А.Яценюк, якого цитує прес-служба партії "Фронт змін".

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...