Топ Новини

Суд у справі Пукача оголосив перерву до 23 червня

16 червня 2011 в 17:04
Печерський районний суд Києва оголосив перерву в кримінальній справі колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача до 23 червня. Про це журналістам повідомила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

За її словами, під час засідання суду в четвер, 16 червня, сторони заявляли клопотання.

Теличенко також повідомила, що не бачить перспектив для початку розгляду кримінальної справи по суті, вважаючи, що необхідно направити справу на дорозслідування, оскільки досудове слідство проведене неналежним чином, а також у зв'язку з тим, що не визначено в справі ро ль колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших осіб.

Нагадаємо: Теличенко виступає за розсекречення обвинувачувального висновку в справі О. Пукача.

28 квітня Печерський районний суд Києва оголосив перерву в попередньому засіданні справи О. Пукача до 26 травня в зв'язку з клопотанням адвоката надати його підзахисному для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувачувальний висновок щодо О. Пукача.

Досудовим слідством було встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, виконуючи накази і вказівки тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальну справу щодо яких розслідують в окремому провадженні, в травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського та Г. Гонгадзе та 17 вересня 2000 скоїв убивство останнього.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...