Топ Новини

Суд переніс засідання у справі ЄЕСУ стосовно Тимошенко на 25 червня

21 травня 2012 в 07:32
Суд вирішив не розглядати справу щодо ЄЕСУ за відсутності Тимошенко. Екс-прем'єр знаходиться зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур. У зв'язку з цим наступне засідання відбудеться більш ніж через місяць.
timoshenko_33.jpg
kp.ua

Київський райсуд Харкова переніс засідання у справі корпорації "Єдині енергетичні системи України" щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 10.00 25 червня.

"Суд постановив неможливим у цьому судовому засіданні розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко та її захисників. В засіданні оголошено перерву до 25 червня 10:00", - сказав суддя Костянтин Садовський.

Суддя виніс постанову, не йдучи у дорадчу кімнату, відразу після того, як звинувачення і захист виклали свої позиції.

Нагадаємо, у даний час в Харкові проходять судові засідання ще за одним звинуваченням, інкримінованим Тимошенко, яке стосується діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України».

28 квітня суддя Київського райсуду Харкова ухвалив відкласти розгляд по суті справи щодо екс-прем'єра щодо діяльності корпорації ЄЕСУ до 10:00 21 травня, оскільки вважав неможливим проводити засідання за відсутності обвинуваченої. При цьому в ході обговорення заяви Тимошенко захист екс-прем'єра наполягав на тому, що слухання справи необхідно не відкласти, а припинити до повного одужання обвинуваченої.

17 травня медична комісія, яка займається лікуванням екс-прем'єра, заявила, що вважає неможливою її присутність на засіданні.

Державні обвинувачі 18 травня повідомили, що будуть просити суд перенести засідання у справі в зв'язку з тим, що підсудна Тимошенко перебуває зараз у харківській лікарні, де проходить реабілітаційний курс процедур.

Читайте також:

Держзвинувачення попросить суд перенести слухання у справі ЄЕСУ через лікування Тимошенко

Медики проти участі Тимошенко у засіданні суду у справі ЄЕСУ

США засудили новий процес над Тимошенко

Суд відхилив клопотання захисту Тимошенко про відвід прокурора

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...