Топ Новини

Суд не бачить підстав для закриття справи проти Луценка

23 травня 2011 в 10:03
Під час попереднього слухання «справи Луценка» у Печерському районному суді в понеділок, прокурор заявив, що справа підсудна Печерському районному суду, підстав для її закриття немає, «підстав для зміни запобіжного заходу Ю.Луценку немає».

Таким чином, прокурор просить призначити справу для розгляду по суті.

Екс-міністр внутрішніх справ Ю.Луценко категорично не згоден з представником прокуратури в тому, що справа може розглядатися у суді. За його словами, «справа з 47 томів - це зібрання фантазій прокуратури».

Окрім того, Ю.Луценко заявив клопотання про розгляд його справи судом присяжних. «У мене є всі підстави вірити у залежність і необ'єктивність Печерського й апеляційного судів Києва. Тому заявляю, що обираю і вимагаю розгляду моєї справи судом присяжних», - заявив він, пославшись на 124 статтю Конституції України.

Ю.Луценко також наполягає на відкритості процесу. «Протестую проти таємного режиму», - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Луценко заявив про відведення судді Печерського районного суду Сергія Вовка, мотивуючи відведення тим, що С.Вовк неодноразово приймав рішення, що суперечать законодавству.
Суд відхилив клопотання екс-міністра внутрішніх справ, у зв'язку з безпідставністю.


Ю.Луценка було затримано 26 грудня підрозділом СБУ «Альфа» біля його будинку в Києві. 

29 грудня 2010 року екс-міністру пред'явлено звинувачення за епізодом у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Як повідомив його адвокат, зі справи про отруєння екс-президента виділено окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу і Ю.Луценку пред'явлено звинувачення за статтею 364 частини 3 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Печерський районний суд Києва у середу, 16 лютого, продовжив екс-міністру внутрішніх справ України Луценку термін утримання під вартою ще на два місяці — до 26 квітня.

17 травня Генеральна прокуратура Україна направила кримінальну справу проти колишнього міністра внутрішніх справ України Ю.Луценка з обвинувальним висновком до Печерського районного суду для розгляду по суті.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...