Топ Новини

Ставши лідером СПУ, Мороз вирішив поглинути кілька партій

29 серпня 2011 в 06:17
На засіданні новообраної політради Соціалістичної партії було прийнято рішення про початок переговорів щодо об'єднання лівих партій.

На засіданні члени політради обговорили проект «Концепції програмних дій СПУ» та заслухали інформацію про хід консультацій про об'єднання з іншими лівими партіями.

Політрада Соцпартії доручила робочій групі вести переговори «виходячи з того, що об'єднання - створення єдиної партії - можливе на основі СПУ як базової, яка має найкраще структурування та представництво в усіх адміністративних одиницях країни», пише
Коммерсант-Украина.

Семенюк-Самсоненко, яка очолила робочу групу, повідомила, що консультації про об'єднання будуть проводитися з партіями «Народна влада», «Діти війни», СДПУ і СДПУ (о), а також з іншими силами лівого спрямування.

«Пропозицій про об'єднання від Партії регіонів нам не надходило. Ми будемо об'єднуватися тільки з лівими політичними силами - це питання визначено на з'їзді СПУ», - сказала вона.

За її словами, метою об'єднання є не тільки спільна участь у парламентських виборах 2012 року, а й формування «альтернативи капіталістам, які використовують ліві ідеї».

У той же час, голова СДПУ Юрій Буздуган заявив виданню, що ініціатива об'єднання лівих не належить Соцпартії.

«Це наша ініціатива. Товариші з СПУ не до кінця зрозуміли, про що йде мова - консолідація лівих сил можлива, але без попередніх умов», - заявив він.

Буздуган також додав, що у СДПУ сподіваються на співпрацю з Соцпартією «незважаючи на все негативне, що накопичилося у нас і у суспільства до соціалістів».

«Є різні чинники, які визначать, на базі якої партії буде відбуватися об'єднання, і всі вони не на користь СПУ», - зазначив глава СДПУ.

Починаючи з 2007 року питання об'єднання лівих партій піднімається напередодні кожної виборчої кампанії, але безуспішно.

16 серпня Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» приєдналася до Партії регіонів.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...