Топ Новини

США проти санкцій стосовно української влади, але можуть передумати

20 вересня 2012 в 07:04
За словами помічника держсекретаря США, санкції – «це не те, де ми знаходимося зараз, і це не те, чого ми хочемо в кінцевому підсумку». Водночас, він зауважив: якщо ситуація розвиватиметься "в іншому напрямі", Вашингтон завжди може переглянути свою політику.

США віддають перевагу тому, щоб працювати з керівництвом України, а не думати про санкції. Про це у четвер заявив помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіп Гордон під час відкриття у Вашингтоні дводенного форуму із серії "Україна на шляху до зрілої національної державності", присвяченого цього разу темі парламентських виборів.

"Це не наша політика, щоб думати про введення санкцій відносно керівництва. Ми хочемо продовжувати працювати з керівництвом, ми хочемо побачити результати", - зазначив Гордон, відповідаючи на запитання одного з учасників форуму щодо можливості застосування спрямованих санкцій у разі, якщо жовтневі вибори не будуть чесними і прозорими.

- У Євросоюзі заявили про початок персональної ізоляції Януковича

Помічник держсекретаря США також сказав: "Як правило, Сполучені Штати і нинішня Адміністрація вважають, і, звичайно це стосується й України, що залучення країни є кращим підходом, ніж вдаватися до санкцій щодо політичних лідерів або інших осіб".

Гордон нагадав, що США на найвищому рівні, включаючи президента і держсекретаря, чітко дали знати про своє занепокоєння вибірковими переслідуваннями в Україні, а також підкреслили важливість проведення вільних і справедливих виборів. "Я не думаю, що в керівництві України не розуміють, як серйозно ми ставимося до цих питань", - сказав він.

За словами помічника держсекретаря США, санкції - "це не те, де ми знаходимося зараз, і це не те, чого ми хочемо в кінцевому підсумку". Водночас, він зауважив: якщо ситуація розвиватиметься "в іншому напрямі", Вашингтон завжди може переглянути свою політику.

Читайте также:

Київ готує візит Януковича до США

У Сенаті США запропонували відкликати посла з України і закрити в'їзд Януковичу
В Європарламенті запропонували заморозити активи родини Януковича

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...