Топ Новини

СПУ приєдналася до опозиційних партій і вивела своїх прибічників на акцію протесту

2 квітня 2013 в 13:28

У СПУ вважають, що подальше зволікання з оголошенням виборів мера міста та виборів Київради неприпустиме.

Соціалістична партія України  вивела своїх прихильників на акцію протесту під стіни Верховної Ради з вимогою призначення виборів київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

Соціалісти заявляють, що оновлена команда СПУ взяла курс на розбудову принципів європейської соціал-демократії в Україні. В першу чергу, мова йде про втілення народовладдя та місцевого самоврядування, які є основою функціонування демократичної соціально відповідальної держави.

Сьогодні самоуправління в Києві остаточно руйнується. Громада усунута  від участі в прийнятті важливих рішень щодо життєдіяльності міста і позбавлена  елементарної можливості впливати на розвиток  подій.  Міська рада  існує як придаток до  КМДА.  Реальна влада в місті належить призначеному з гори голові державної адміністрації,  довіра до якого  зникає  разом з розтаванням весняного снігу.

Безпорадність  влади у ліквідації наслідків  снігопаду і можливого підтоплення окремих районів міста засвідчує  її неспроможність  ефективно діяти  в критичних ситуаціях і може призвести до колапсу всієї системи управління мегаполісом.

Подальше зволікання з оголошенням виборів мера міста та виборів Київради неприпустиме. Перенесення виборів буде сприйматися в суспільстві як  згортання демократії і народовладдя,  тотальна концентрація  влади  в руках Президента, ганебна спроба  встановлення ручного управляння столицею з президентської адміністрації.

"Соціалісти рішуче виступають за децентралізацію міської влади, за відновлення районних рад, за створення територіальних громад мікрорайонів. Ми за те, щоб кожен киянин знав, що він особисто причетний до всього, що відбувається в місті. Ми – за вільне волевиявлення, за місцеві референдуми, за порядок в рідному місті!" - заявив голова СПУ Петро Устенко.

Соціалістична партія України закликає усі політичні сили, громадські організації, усіх небайдужих киян рішуче відстояти своє конституційне право на самоврядування, демократичним шляхом обрати мера Києва та депутатів міськради і спільними зусиллями реалізувати в місті справжнє народовладдя.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...