Топ Новини

Спостерігачі викрили сина Азарова в підкупі виборців і незаконній агітації

19 жовтня 2012 в 12:29
За фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення в ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців. Спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив. А суд не знайшов зв’язку між Олексієм Азаровим і організацією, що роздавала подарунки від імені кандидата.
alex_azarov.jpg
job-sbu.org

Спостерігачі зафіксували в сина прем'єр-міністра, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Олексія Азарова більше тисячі фактів порушень ведення виборчої кампанії. Про це ZN.UA розповів Павло Павлов, довгостроковий спостерігач по 47-му мажоритарному округу (місто Слов'янськ, Донецька обл.).

«Ми виявили понад тисячу фактів, які стосуються підкупу виборців та порушення правил ведення агітації. Наприклад, 52 білборди з його рекламою з’явилися до офіційного початку виборчої кампанії, і власників цих конструкцій так і не вдалося встановити. Причому 400 фактів змогли задокументувати — є фотографії, відеозаписи, публікації у ЗМІ. Але тут, на жаль, опозиційні кандидати виявили слабку юридичну підготовку. Як на мене, вони мали б блокувати кожен його крок судовими позовами», - повідомив Павлов.

За даними ZN.UA, за фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення в ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців. Спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив. А суд не знайшов ніякого зв'язку між Олексієм Азаровим і організацією «Ініціативи Олексія Азарова «Наш регіон», що роздавала подарунки від імені кандидата.

У Комітеті виборців України відзначають безпрецедентні витрати сина глави уряду на передвиборчу кампанію.

«
За нашими розрахунковими даними, в середньому на кожен округ Партія регіонів планує витратити близько 30 млн. грн. — це власні ресурси кандидата-мажоритарника плюс виділене в рамках «соціальних ініціатив» президента. Кампанія в Слов’янську в цьому сенсі вирізняється тим, що витрати вищі в кілька разів. Тут кандидат порушує насамперед правила, встановлені в рамках домовленостей усередині самої правлячої партії», - розповів в інтерв'ю ZN.UA глава Донецького обласного відділення Комітету виборців України Сергій Ткаченко.

Подробиці читайте в статті Євгена Шибалова «Кроха-сын, або Культ без особи» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Напередодні виборів регіонал Лук'янов прорекламувався в образі Джеймса Бонда на календариках з символікою ПР (ФОТО)

У регіонала виявилася прийомна в будівлі психлікарні, в партії говорять про провокації (ВІДЕО)


Регіоналка повідомила, що влада «знищила стабільну економіку» (ВІДЕО)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...