Топ Новини

Спостерігачі від ОБСЄ розпочали роботу в Україні

11 вересня 2012 в 12:24
До складу основної групи місії входять 16 експертів ОБСЄ. Крім того, 90 довгострокових спостерігачів прибудуть в Україну 17 вересня цього року і будуть перебувати в різних регіонах країни.
OSCE_OBSE_ukr_ukraine_flag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міжнародна місія спостереження Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ розпочала свою роботу в Україні.

Про це заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров під час брифінгу 11 вересня в Києві.

«10 вересня нинішнього року в Україні розпочала роботу міжнародна місія спостереження Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ на виборах народних депутатів України, які відбудуться 28 жовтня цього року», - сказав він.

За словами Дікусарова, главою місії призначена Одрі Френсіс Гловер (Великобританія), яка вже очолювала наглядову місію БДІПЛ ОБСЄ в Україні на дострокових парламентських виборах 2007 року.

«До складу основної групи місії входять 16 експертів ОБСЄ. Крім того, 90 довгострокових спостерігачів прибудуть в Україну 17 вересня цього року і будуть перебувати в різних регіонах країни», - зазначив дипломат.

Як повідомив прес-секретар МЗС України, головними завданнями для довгострокових спостерігачів є моніторинг виборчих процесів в Україні та підготовка доповідей, які повинні містити незалежний аналіз ситуації. Крім того, спостерігачі будуть здійснювати підготовчу роботу до прибуття 600 короткотермінових спостерігачів з країн-учасниць ОБСЄ, які спостерігатимуть за виборами в день голосування.

БДІПЛ є незалежним інститутом ОБСЄ, який здійснює спостереження за виборами в державах-учасницях організації.

Читайте також:

ЦВК зареєструвала перших міжнародних спостерігачів за виборами

На виборах українцям покажуть в онлайні процес голосування, але не підрахунок голосів

Центрвиборчком оголосив про старт виборчої кампанії з 30 липня

Янукович запросив спостерігачів від ОБСЄ на парламентські вибори

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...