Топ Новини

Спортсмени та артисти у виборчих списках не додадуть партіям голосів на виборах

27 серпня 2012 в 14:55
Більше половини виборців вважають, що на їхнє голосування не вплине включення деякими партіями в перші п'ятірки відомих спортсменів і діячів мистецтва. Лише для 5% українців "запрошені зірки" в списку можуть вплинути на їх вибір.
shevcenko.jpg
ukraina-vpered.com

Включення окремими політичними силами в перші п'ятірки своїх виборчих списків спортсменів і діячів мистецтва не вплине на голосування більшості виборців України.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» імені Кучеріва спільно з соціологічною службою Центром Разумкова.

Згідно з результатами опитування 62,5% виборців вважають, що на їхнє голосування не вплине включення деякими партіями в перші п'ятірки відомих спортсменів і діячів мистецтва.

Однак для 5% опитаних це може змінити вибір, щоб проголосувати за таку партію, а для 15% це ще більше підвищить привабливість тієї партії, за яку вони вже збиралися проголосувати. Водночас, 10% опитаних відповіли, що подібна виборча технологія відвадить від голосування за таку політичну партію.

- У Раду проходять 4 партії, шанси Королівської зменшуються

Відзначимо, що багато політичних сил включили в перші п'ятірки списків популярних діячів мистецтва і спортсменів.

Зокрема, в списку Партії регіонів другим номером значиться співачка Таїсія Повалій. Віталій Кличко взяв до п'ятірки партії «УДАР» популярну письменницю Марію Матіос. У списку партії Наталії Королевської «Україна - вперед» фігурують футболіст Андрій Шевченко і син Богдана Ступки актор Остап Ступка. Актор Богдан Бенюк потрапив у п'ятірку списку ВО «Свобода».

Особливо багата діячами мистецтва виявилася «Українська платформа «Собор»- в п'ятірку списку потрапили письменники брати Капранови та бандурист Тарас Компаніченко.

Водночас, у Верховну раду, за даними соціологів, проходять лише чотири політичні сили - Партія регіонів, партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка» і Комуністична партія.

Читайте також:

Партії «Удар» і «Свобода» залишилися без місць в окружних комісіях: жеребкування ЦВК

Голова ЦВК впевнений, що легітимність виборів поставлять під сумнів

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...