Топ Новини

Співдоповідачі ПАРЄ не змогли переконатися в побитті Тимошенко у в'язниці

27 червня 2012 в 19:07
Заяви експертів і чиновників у справі про побиття Тимошенко у в'язниці часто суперечать один одному, тому співдоповідачі ПАРЄ не змогли зробити остаточного висновку, хто з них прав.
tymoshenko_poboi2.jpg
facebook.com/YuliaTymoshenko

 Співдоповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи з Україною Майліс Репс і Марієтта Пурбе-Лунден не змогли прийти до висновку щодо правдивості повідомлень про побиття колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко в колонії в ніч на 21 квітня при спробі її транспортування в лікарню.

 
Про це йдеться в інформаційній записці співдоповідачів за підсумками візитів в Україну 26-30 березня і 14-18 травня, затвердженої на засіданні Моніторингового комітету ПАРЄ в Страсбурзі.
 
«Питання її примусового перевезення і звинувачення у поганому поводженні є дуже контроверсійними та політизованими», - наголошується в документі.
 
Співдоповідачі звертають увагу на те, що заяви експертів і чиновників досить часто суперечать один одному.
 
«Як результат, ми не можемо винести судження щодо правдивості тверджень як уряду, так і Тимошенко», - йдеться в записці.
 
 
Як повідомлялося Тимошенко 21 квітня заявила про те, що була побита співробітниками Качанівської колонії при спробі її транспортування в лікарню.
 
У свою чергу, представники пенітенціарної системи заявляли про те, що в останній момент Тимошенко, яка вже погодилася на перевезення, відмовилася від цього, і була перевезена примусово.
 
Генеральна прокуратура України, яка розслідувала скаргу Тимошенко, заявила, що порушень у діях представників пенітенціарної системи не було.
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...