Списки всіх партій на парламентських виборах 2014

15 вересня 2014 в 17:49

Позачергові парламентські вибори в Україні відбудуться 26 жовтня 2014 року. 

15 вересня закінчується термін висунення кандидатів на вибори у Верховну Раду від політичних партій.

Більшість партій у минулі вихідні провели партійні з'їзди і затвердили списки своїх кандидатів для участі в парламентських виборах 2014.

Пропонуємо вашій увазі перші тридцятки кожної з партій, які потенційно можуть подолати прохідний бар'єр.

Порошенко Кличко
Кличко поведе партію Порошенко на вибори в Раду
pravda-nn.ru

БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА

  1. Кличко Віталій Володимирович
  2. Луценко Юрій Віталійович
  3. Богомолець Ольга Вадимівна
  4. Гройсман Володимир Борисович
  5. Джемілєв Мустафа
  6. Мамчур Юлій Валерійович
  7. Матіос Марія Василівна
  8. Томенко Микола Володимирович
  9. Геращенко Ірина Володимирівна
  10. Ковальчук Віталій Анатолійович
  11. Квіт Сергій Миронович
  12. Князевич Руслан Петрович
  13. Стець Юрій Ярославович
  14. Гринів Ігор Олексійович
  15. Продан Оксана Петрівна
  16. Новак Наталія Василівна
  17. Пинзеник Віктор Михайлович
  18. Заліщук Світлана Петрівна
  19. Лещенко Сергій Анатолійович
  20. Найем Мустафа
  21. Черненко Олександр Миколайович
  22. Павленко Ростислав Миколайович
  23. Іонова Марія Миколаївна
  24. Палатний Артур Леонідович
  25. Романюк Роман Сергійович
  26. Розенко Павло Валерійович
  27. Заболотний Григорій Михайлович
  28. Южаніна Інна
  29. Клименко Ігор Віталійович
  30. Фриз Ірина Василівна
  31. Онуфрій Богдан Семенович
  32. Матвієнко Анатолій Сергійович
  33. Баграйко Андрій Васильович
  34. Палиця Ігор Петрович
  35. Кроль Віктор Миколайович
  36. Пономарчук Микола Петрович
  37. Іщенко Валерій Васильович
  38. Пацкан Валерій Васильович
  39. Антонищак Андрій Федорович
  40. Гончаренко Олексій Олексійович
  41. Козаченко Леонід Петрович
  42. Ткачук Генадій Віталійович
  43. Герасимов Артур Володимирович
  44. Агафонова Наталія Володимирівна
  45. Денисенко Вадим Ігорович
  46. Трегубенко Сергій
  47. Белькова Ольга Валентинівна
  48. Савченко Олексій Юрійович
  49. Червакова Ольга Валеріївна
  50. Кобзир Михайло Валентинович
  51. Насіров Роман Михайлович
  52. Загорій Гліб Володимирович
  53. Гвоздьов Михайло Олексійович
  54. Фірсов Єгор Павлович
  55. Алексєєв Сергій Олегович
  56. Чепинога Віталій Михайлович
  57. Бакуменко Олександр Борисович
  58. Грановський Олександр Михайлович
  59. Кубів Степан Іванович
  60. Мушак Олексій Петрович
  61. Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна
  62. Брензович Василь Іванович
  63. Кудлаєнко Сергій Миколайович
  64. Матузко Олена Олександрівна
  65. Барна Степан Степанович
  66. Макарян Давид Борисович
  67. Бобер Ігор Миколайович
  68. Куніцин Сергій Володимирович
  69. Лисюк Ярослав Йосипович
  70. Луценко Ірина Степанівна
  71. Чубаров Рефат Абдурахманович
  72. Шверк Григорій Аронович
  73. Севрюков Владислав Володимирович
  74. Богдан Андрій Йосипович
  75. Бригінець Олександр Михайлович
  76. Білоцерковець Дмитро Олександрович
  77. Карпунцов Валерій Віталійович
  78. Великін Олег Маркович
  79. Саврасов Максим Віталійович
  80. Білозір Оксана Володимирівна
  81. Буглак Юрій Олександрович
  82. Зварич Роман Михайлович
  83. Бейлін Михайло Михайлович
  84. Головацький Олексій Володимирович
  85. Малашинкова Тетяна Михайлівна
  86. Куренной Володимир Костянтинович
  87. Рябікін Олексій Володимирович
  88. Ткач Роман Володимирович
  89. Чугунніков Віталій Семенович
  90. Калашніков Олег Володимирович
  91. Вовк Андрій Єфремович
  92. Рабінович Олександр Юхимович
  93. Парцхаладзе Лев Ревазович
  94. Ворона Петро Васильович
  95. Адамик Петро Михайлович
  96. Гурвіц Едуард Йосипович
  97. Мочков Олександр Борисович
  98. Крутій Віталій Іванович
  99. Фрідман В'ячеслав Євгенович
  100. Ракубов  Рустам
  101. Тарасюк Павло Ігоревич
  102. Гримчак Юрій Миколайович
  103. Колупаєв Андрій Петрович
  104. Мартина Олена Олегівна
  105. Корнійчук Олександр Олександрович
  106. Біденко Артем Ігоревич
  107. Калашнікова Дарія Костянтинівна
  108. Василюк Наталія Романівна
  109. Юсов Андрій Володимирович
  110. Смирнова Мирослава Михайлівна
  111. Чорноволенко Олександр Віленовича
  112. Карасьов Іван Валерійович
  113. Ліснича Вікторія Миколаївна
  114. Урсуленко Олена Борисівна
  115. Пургін Едуард Анатолійович
  116. Максимець Ярослав Володимирович
  117. Іляшенко Віталій Володимирович
  118. Васильченко Олена Володимирівна
  119. Тарасовець Юрій Миколайович
  120. Бурлаченко Ігор Володимирович
  121. Слободяник Василь Дмитрович
  122. Кононенко Катерина Віталіївна
  123. Порох Олег Вікторович
  124. Жеков Іван Іванович
  125. Медяник Вадим Григорович
  126. Книжник Олександр Борисович
  127. Ревенко Анатолій Дмитрович
  128. Бедовой Костянтин Анатолійович
  129. Серпокрилов В'ячеслав Юрійович
  130. Білий Борис Володимирович
  131. Чернега Роман Тарасович
  132. Філенко Володимир Пилипович
  133. Павличко Дмитро Васильович
  134. Самохвалов Леонід Іванович
  135. Бобровський Богдан Леонідович

 

Список кандидатів у депутати по мажоритарних округах від Блоку Петра Порошенка

Вінницька область

11 округ - Домбровський Олександр Георгійович

12 - Порошенко Олексій Петрович

13 - Катеринчук Микола Дмитрович

14 - Мельничук Іван Іванович

15 - Сфоріш Іван Дмитрович

16 - Савков Анатолій Петрович

17 - Каленіч Павло Євгенович

18 - Демчак Руслан Євгенович

Волинська область

20 - Бондар Володимир Налькович

21 - Кошарук Сергій Дмитрович

23 - Третьяк Сергій Валерійович

Дніпропетровська область

24 - Гетьман Вадим Анатолійович

25 - Фуріч Максим Павлович

26 - Денисенко Андрій Сергійович

27 - Староскольцева Анастасія Олександрівна

28 - Куліченко Іван Іванович

29 - Купрій Віталій Миколайович

30 - Дубінін Олександр Іванович

31 - Олійник Віталій Миколайович

32 - Рубан Інна Іванівна

33 - Усов Костянтин Глібович

34 - Майстренко Олександр Володимирович

35 - Пасхалов Сергій Олександрович

37 - Мудрий Олексій Олексійович

38 - Гуртовой Ігор Іванович

39 - Плеханов Дмитро Олександрович

40 - Гідіч Валентин Володимирович

Донецька область

42 - Попов Сергій Леонідович

43 - Романюк Олександр Володимирович

44 - Біленький Олександр Юрійович

45 - Юрко Віталій Вікторович

47 - Зонтов Олег В'ячеславович

48 - Ржавський Володимир Іванович

49 - Іщенко Олександр

50 - Ключка Віталій Леонідович

51 - Котов Павло Володимирович

52 - Студентіков Валерій Іванович

53 - Северин Олександр Степанович

54 - Смоліков Павло Анатолійович

55 - Нестеров Сергій Юрійович

56 - Княжицький Віталій Васильович

57 - Коровін Сергій Геннадійович

58 - Решетняк Ігор Миколайович

60 - Губінець Дмитро Валерійович

61 - Шестопалов Борис Борисович

Житомирська область

62 - Розенблат Борислав Соломонович

64 - Пореченков Володимир Юрійович

65- Юшманов Ігор Геннадійович

66 - Фуртаевіч Михайло Георгійович

Закарпатська область

68 - Горват Роберт Іванович

69 - Балога Віктор Іванович

71 - Балога Павло Іванович

72 - Петьовка Василь Васильович

73 - Балога Іван Іванович

Запорізька область

74 - Сабашук Петро Павлович

75 - Артюшенко Ігор Андрійович

76 - Фролов Микола Олександрович

77 - Леховіцер Олександр Вікторович

78 - Євстаф'єва Ірина Сергіївна

80- Мінько Сергій Борисович

81 - Волков Олександр Миколайович

82 - Кривохатько Вадим Вікторович

Івано-Франківська область

83 - Шевченко Олександр Леонідович

84 - Довбенко Михайло Володимирович

85 - Насалик Ігор Степанович

86 - Скрипник Віталій Богданович

87 - Попович Василь Васильович

88 - Овчаренко Юрій Іванович

89 - Соловей Юрій Ігорович

Київська область

90 - Бабенко Микола Вікторович

91 - Сольвар Руслан Миколайович

92 - Гудзенко Віталій Іванович

93 - Даниловський Віталій Михайлович

94 - Лірник Гліб Андрійович

95 - Тігов Олександр Олександрович

97 - Різаненко Павло Олександрович

98 - Міщенко Сергій Григорович

Кіровоградська область

99 - Яринич Костянтин Володимирович

101 - Голімбієвський Олег Дмитрович

102 - Бондар Вадим Юрійович

103 - Кузьменко Анатолій Іванович

Луганська область

106 - Єфименко Євген Олегович

107 - Слєсарєв Ігор Едуардович

110 - Шаповалов Андрій Анатолійович

112 - Фім Сергій Олександрович

113 - Курило Віталій Семенович

Львівська область

117 - Юринець Оксана Василівна

118 - Дубневич Богдан Васильович

120 - Дубневич Ярослав Васильович

121 - Коваль Михайло Васильович

122 - Возняк Тарас Степанович

123 - Батенко Тарас Іванович

126 - Тіт Андрій Богданович

Миколаївська область

127 - Хозар Борис Юрійович

128 - Опришко Володимир Олексійович

129 - Жолобецький Олександр Олександрович

130 - Вадатурський Андрій Олексійович

131 - Лівик Олександр Петрович

132 - Корнацький Аркадій Олексійович

Одеська область

133 - Співак Дмитро Павлович

134 - Чекіта Геннадій Леонідович

135 - Наумчак Віктор Анатолійович

136 - Голубов Дмитро Іванович

137 - Понепалюк Валерій Васильович

138 - Учитель Ігор Леонідович

139 - Алтунін Валерій Іванович

140 - Жванія Давид Важаєвич

141 - Квашнін Ігор Вікторович

142 - Паращенко Сергій Володимирович

143 - Келіогло Василь Григорович

Полтавська область

144 - Каплін Сергій Миколайович

146 - Перепєл Сергій Олександрович

148 - Іщейкін Костянтин

149 - Чернецький Микола Владиславович

151 - Кутовой Тарас Вікторович

Рівненська область

153 - Муляренко Олексій Віталійович

154 - Титарчук Олександр Володимирович

155 - Яницький Василь Петрович

156 - Данильчук Олександр Юрійович

Сумська область

158 - Сугоняко Олександр Леонідович

160 - Боршош Іван Семенович

Тернопільська область

165 - Юрик Тарас Зіновійович

166 - Люшняк Микола Володимирович

167 - Барна Олег Степанович

Харківська область

168 - Немилостивий Віталій Олександрович

170 - Родзинський Анатолій Анатолійович

172 - Герасимов Олег Вікторович

173 - Бала Олександр В'ячеславович

175 - Валко Євген Анатолійович

176 - Шмандій Леонід Михайлович

177 - Лущик Олег Дмитрович

178 - Дема Валерій Іванович

179 - Слідченко Сергій Іванович

180 - Логінов Віталій Вікторович

181 - Глушко Вадим Олександрович

Херсонська область

182 - Співаковський Олександр Володимирович

183 - Гордєєв Андрій Анатолійович

184 - Бідник Іван Юрійович

185 - Хлань Сергій Володимирович

186 - Попов Віталій Федорович

Хмельницька область

187 - Мовчан Віталій Андрійович

188 - Поліщак Віктор Миколайович

190 - Мацола Роман Миколайович

191 - Москаль Денис Денисович

193 - Ковальчук Василь Іванович

Черкаська область

194 - Петренко Олег Миколайович

195 - Любимий Сергій Васильович

196 - Власенко Юрій Петрович

197 - Вовк Владислав Володимирович

198 - Кувіта Юрій Васильович

199 - Фурман Василь Миколайович

Чернівецька область

201 - Якімчук Наталія Яківна

202 - Рибак Іван Петрович

203 - Тиміш Григорій Іванович

204 - Куліш Володимир Іванович

Чернігівська область

205 - Куліч Валерій Петрович

206 - Атрошенко Владислав Анатолійович

207 - Євлахов Анатолій Сергійович

209 - Харченко Олександр Володимирович

210 - Дмитренко Олег Миколайович

Київ

211 - Рибчинський Євген Юрійович

213 - Карпенко Анатолій Якович

214 - Чумак Віктор Васильович

216 - Кучеренко Олексій Юрійович

217 - Люльчак Ольга Михайлівна

218 - Ар'єв Володимир Ігорович

219 - Третьяков Олександр Юрійович

220 - Фіщенко Іван Дмитрович

221- Павленко Олександра Сергіївна

222 - Андрієвський Дмитро Йосипович

223 - Миколаєнко Юрій Іванович

 

27_04_Gricenko_Anatoliy_17.JPG
Партія Гриценка йде на вибори разом з Демальянсом
Андрій Товстиженко, ZN.UA

ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ

1. Анатолій Гриценко

2. Василь Гацько

3. Марина Соловйова

4. Олег Дерев'янко

5. Віталій Шабунін

6. Петро Ландяк

7. Тарас Стецьків

8. Анатолій Забарило

9. Іван Апаршин

10. Олег Канівець

11. Сергій Сависко

12. Леонід Макул

13. Наталя Соколенко

14. Ігор Пукшин

15. Олександр Кралюк

16. Микола Нещадим

17. Микола Ладовський

18. Олександр Мельник

19. Віктор Ткачук

20. Наталія Пшеняник

21. Олексій Коба

22. Василь Перепелиця

23. Володимир Гусєв

24. Алла Радіонова

25. Віталій Цибульський

26. Віктор Бєлов

27. Микола Малярчук

28. Сергій Гайструк

29. Василь Туз

30. Сергій Анастасьєв

Кандидати від "Громадянської позиції" по мажоритарним округам:

Округ 154 Омельчук Володимир Васильович

Округ 204 Балацький Павло Миколайович

Округ 62 Величко Олександр Юлійович

Округ 144 Гаранін Віктор Дмитрович

Округ 124 Новосад Ігор Фадейович

Округ 217 Руденко Руслан Володимирович

Округ 146 Старик Михайло Валерійович

Округ 65 Суров Сергій Вікторович

Округ 202 Філіпчук Василь Олександрович

Округ 83 Чорноус Володимир Ярославович

Ляшко
У десятці партії Ляшка - відразу три військових

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ

№1 Олег Ляшко

№2 Андрій Лозовий

№3 Сергій Мельничук

№4 Інна Бордюг (Злата Огневич)

№5 Юрій-Богдан Шухевич

№6 Ігор Попов

№7 Артем Вітко

№8 Валерій Вощевський

№9 Ігор Мосійчук

№10 Віктор Галасюк

№11 Олексій Ленський

№12 Денис Силантьєв

№13 Олена Кошелєва

№14 Іван Заєць

№15 Юрій Сухін

№16 Андрій Артеменко

№17 Олег Купрієнко

№18 Олексій Кириченко

№19 Сергій Скуратовський

№20 Дмитро Лінько

№21 Василь Амельченко

№22 Сергій Рибалка

№23 Віктор Вовк

№24 Оксана Корчинська

№25 Юрій Чижмарь

№26 Тетяна Юзькова

№27 Андрій Мисик

№28 Валерія Заружко

№29 Євгена Смолянчук

№30 Олександр Гулак

№31 Андрій Філоненко

№32 Олена Невінчана

№33 Ігор Криворучко

№34 Валентина Ковтун

№35 Лоліта Федотова

№36 Олександр Юраков

№37 Марк Гресь

№38 Інна Костиря

№39 Володимир Кучер

№40 Анатолій Хавило

№41 Владислав Мочернюк

№42 Тетяна Гринчук

№43 Микола Давидюк

№44 Сергій Шакун

№45 Денис Русак

№46 Андрій Димитрієв

№47 Сергій Усик

№48 Ілля Смичек

№49 Роман Каліш

№50 Володимир Ковальчук

Мажоритарний список:

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 11 – Петько Максим Григорович

ОВО No 12 – Сич Володимир Володимирович

ОВО No 13 – Прохоров Сергій Валерійович

ОВО No 14 – Новогребелець Василь Володимирович

ОВО No 15 – Банах Анатолій Станіславович

ОВО No 16 – Макушинський Леонід Леонідович

ОВО No 17 – Марчук Віталій Іванович

ОВО No 18 – Качур Олександр Вікторович

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 19 – Ярема Віктор Романович

ОВО No 20 – Федін Вячеслав Володимирович

ОВО No 21 – Кучер Тетяна Михайлівна

ОВО No 22 – Петрочук Констянтин Павлович

ОВО No 23 - Ляшко Роман Сергійович

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 24 – Кондаков Андрій Миколайович

ОВО No 25 – Волокітіна Наталія Юріївна

ОВО No 26 – Лаппо Ігор Миколайович

ОВО No 27 – Лупандін Олександрович Олександрович

ОВО No 28 – Колесніков Олексій Володимирович

ОВО No 29 – Москалець Михайло Миколайович

ОВО No 30 – Зарваницький Юрій Богданович

ОВО No 31 – Балабат Любов Миколаївна

ОВО No 32 – Броєцький Олександр Анатолійович

ОВО No 33 – Оксамитна Наталя Василівна

ОВО No 34 – Кравченко Сергій Олександрович

ОВО No 35 – Тихон Олександр Володимирович

ОВО No 36 – Анікєєв Володимир Ілліч

ОВО No 37 – Кузнецов Станіслав Валерійович

ОВО No 38 – Журавська Любов Федорівна

ОВО No 39 – Калініна Людмила Миколаївна

ОВО No 40 – Кузнєцов Олександр Генріхович

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 47 – Савченко Сергій Миколайович

ОВО No 48 – Пальченко Олександр Миколайович

ОВО No 50 – Кричфалуший Валентин Михайлович

ОВО No 57 – Прідущенко Вікторія Вікторівна

ОВО No 58 – Андрущак Валерій Миколайович

ОВО No 59 – Кривич Костянтин Олександрович

ОВО No 60 – Мольгун Олександр Васильович

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 62 – Циганчук Наталія Антонівна

ОВО No 64 – Лазаренко Анатолій Іванович

ОВО No 66 – Дубас Віктор Миколайович

ОВО No 67 – Шегеда Олександр Васильович

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 68 – Коцур Андрій Васильович

ОВО No 69 – Фриндак Ярослав Володимирович

ОВО No 70 – Гуцал Василь Васильович

ОВО No 71 – Мондич Михайло Михайлович

ОВО No 72 – Габор Іван Михайлович

ОВО No 73 – Конкін Руслан Валентинович

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 74 – Кузьменко Олег Анатолійович

ОВО No 76 – Лєх Ірина Іванівна

ОВО No 77 – Кірпа Ігор Георгійович

ОВО No 78 – Шалєєв Владислав Володимирович

ОВО No 79 – Яровий Олег Миколайович

ОВО No 80 – Сакун Сергій Олександрович

ОВО No 81 – Грицаєнко Ігор Миколайович

ОВО No 82 – Щербіна Віктор Віталійович

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 83 – Палійчук Сергій Васильович

ОВО No 84 – Симак Дмитро Михайлович

ОВО No 85 – Телько Володимир Іванович

ОВО No 86 – Тринчук Андрій Ігоревич

ОВО No 87 – Тодорук Іван Іванович

ОВО No 88 – Дерпак Віталій Михайлович

ОВО No 89 – Бурдяк Леся Іванівна

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 90 – Ліневич Олександр Станіславович

ОВО No 91 – Сулима Василь Іванович

ОВО No 92 – Коча Ігор Юрійович

ОВО No 93 – Плескач Віталій Дмитрович

ОВО No 94 – Омельченко Олександр Олександрович

ОВО No 95 – Місяць Ярослав Анатолійович

ОВО No 96 – Сіваков Леонід Миколайович

ОВО No 97 – Фещун Олександр Валерійович

ОВО No 98 – Годунок Ярослав Миколайович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 99 – Бородіна Тетяна Іванівна

ОВО No 100 – Любченко Павло Миколайович

ОВО No 101 – Бевзенко Михайло Валентинович

ОВО No 102 – Тетяниченко Віталій Анатолійович

ОВО No 103 – Ратенко Сергій Леонідович

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 105 – Греков Микола Олександрович

ОВО No 106 – Любар Ігор В'ячеславович

ОВО No 112 – Таранов Олексій Анатолійович

ОВО No 113 – Рибалко Євгеній Вікторович

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 116 – Веремчук Валерій Миколайович

ОВО No 117 – Васюта Михайло Михайлович

ОВО No 118 – Ткачук Андрій Андрійович

ОВО No 119 – Андрущенко Андрій Олександрович

ОВО No 120 – Щур Микола Васильович

ОВО No 121 – Курус Ігор Федорович

ОВО No 123 – Ясінський Роман Іванович

ОВО No 124 – Корнат Андрій Володимирович

ОВО No 126 – Новоженець Ростислав Павлович

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 127 – Гаврилюк Василь Васильович

ОВО No 128 – Янцен Олександр Юрійович

ОВО No 129 – Курілкін Володимир Михайлович

ОВО No 130 – Шкляр Володимир Борисович

ОВО No 131 – Чорноморець Іван Іванович

ОВО No 132 – Туманик Андрій Анатолійович

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 133 – Маланін Олександр Юрійович

ОВО No 134 – Колібан Сергій Вікторович

ОВО No 135 – Бец Юлія Олексіївна

ОВО No 138 – Майданюк Віктор Васильович

ОВО No 140 – Ролінський Володимир Іванович

ОВО No 141 – Оскер Олексій Генріхович

ОВО No 142 – Русєв Сергій Ілліч

ОВО No 143 – Якусевич Юрій Геннадійович

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 144 – Науменко В'ячеслав Васильович

ОВО No 145 – Анучін Юрій Володимирович

ОВО No 146 – Кавунник Дмитро Вікторович

ОВО No 147 – Ващенко Олександр Володимирович

ОВО No 148 – Іванов Володимир Миколайович

ОВО No 149 – Русін Олександр Миколайович

ОВО No 150 – Лисенко Олександр Ігоревич

ОВО No 151 – Ольшанський Олександр Іванович

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 152 – Лащук Олександр Іванович

ОВО No 153 – Лозова Оксана Василівна

ОВО No 154 – Стасюк Роман Павлович

ОВО No 155 – Ширяєв Олександр Сергійович

ОВО No 156 – Васильєв Олександр Анатолійович

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 157 – Науменко Ігор Вікторович

ОВО No 158 – Ревенко Олександр Вікторович

ОВО No 159 – Непочатов Олександр Миколайович

ОВО No 160 – Тицький Богдан Вікторович

ОВО No 161 – Шапошник Вячеслав Іванович

ОВО No 162 – Верьовченко Валерій Васильович

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 163 – Шевченко Андрій Анатолійович

ОВО No 164 – Півторак Олександр Романович

ОВО No 165 – Чудик Арсен Ігоревич

ОВО No 166 – Джаман Ігор Зіновійович

ОВО No 167 – Башняк Іван Степанович

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 168 – Веніславський Федір Федорович

ОВО No 169 – Бабьюнишев Сергій Юрійович

ОВО No 172 – Якушенко Олександр Олексійович

ОВО No 175 – Нестеренко Сергій Вікторович

ОВО No 176 – Косовський Віталій Миколайович

ОВО No 177 – Співак Маргарита Констянтинівна

ОВО No 178 – Библів Владислав Володимирович

ОВО No 179 – Кудревич Микола Олександрович

ОВО No 181 – Груба Сергій Володимирович

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 182 – Шелест Петро Григорович

ОВО No 183 – Плугатарьов Віталій Анатолійович

ОВО No 184 – Зеленчук Василь Васильович

ОВО No 185 – Бертов Євгеній Вікторович

ОВО No 186 – Харуца Ілля Павлович

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 187 – Садлій Дмитро Михайлович

ОВО No 188 – Дзісь Михайло Семенович

ОВО No 189 – Чумаков Андрій Анатолійович

ОВО No 190 - Зелінський Андрій Леонідович

ОВО No 191 – Жмурко Андрій Анатолійович

ОВО No 193 – Мазуренко Анатолій Прокопович

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 194 – Леус Роман Анатолійович

ОВО No 195 – Гетьман Олексій Юрійович

ОВО No 196 – Комар Руслан Олександрович

ОВО No 197 – Гайович Вадим Юрійович

ОВО No 198 – Волинець Руслан Миколайович

ОВО No 199 – Тищенко Сергій Олександрович

ОВО No 200 – Заворотний Юрій Михайлович

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 201 –Горук Назар Віталійович

ОВО No 202 – Маковецька Інга Степанівна

ОВО No 203 – Козьма Драгош Фанікович

ОВО No 204 – Цаплюк Руслан Вікторович

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОВО No 205 – Ткач Юрій Володимирович

ОВО No 206 – Велігорський Володимир Федорович

ОВО No 207 – Євтушенко Юрій Вікторович

ОВО No 208 – Шимко Павло Миколайович

ОВО No 209 – Волощук Олег Георгійович

ОВО No 210 – Авер'янов Олег В'ячеславович

М. КИЇВ

ОВО No 211 – Янсон Вікторія Миколаївна

ОВО No 212 – Бондаренко Владислав Юрійович

ОВО No 213 – Биструшкін Ярослав Олександрович

ОВО No 214 – Сагуйченко Євгеній Олександрович

ОВО No 215 – Cоцька Любов Євгеніївна

ОВО No 216 – Воронов Роман Вячеславович

ОВО No 217 – Бойчук Микола Андрійович

ОВО No 218 – Бевзюк Олексій Іванович

ОВО No 219 – Бережний Володимир Павлович

ОВО No 220 – Дідовець Юрій Вікторович

ОВО No 221 – Гросу Ганна Андріївна

ОВО No 222 – Кулєш Леонід Володимирович

ОВО No 223 – Моляр Ігор Валерійович

 

Арсений Яценюк
Яценюк йде на вибори окремо від президента
kmu.gov.ua

НАРОДНИЙ ФРОНТ

  1. Яценюк Арсеній Петрович
  2. Чорновол Тетяна Миколаївна
  3. Турчинов Олександр Валентинович
  4. Парубій Андрій Володимирович
  5. Тетерук Андрій Анатолійович
  6. Аваков Арсен Борисович
  7. Сюмар Вікторія Петрівна
  8. Кириленко В'ячеслав Анатолійович
  9. Гриневич Лілія Михайлівна
  10. Береза Юрій Миколайович
  11. Петренко Павло Дмитрович
  12. Пашинський Сергій Володимирович
  13. Тимчук Дмитро Борисович
  14. Мартиненко Микола Володимирович
  15. Денісова Людмила Леонтіївна
  16. Іванчук Андрій Володимирович
  17. Васюник Ігор Васильович
  18. Лук'янчук Руслан Валерійович
  19. Лунченко Валерій Валерійович
  20. Донець Тетяна Анатоліївна
  21. Геращенко Антон Юрійович
  22. Савчук Юрій Петрович
  23. Левус Андрій Мар'янович
  24. Дзензерський Денис Вікторович
  25. Шкварилюк Володимир Васильович
  26. Матейченко Костянтин Володимирович
  27. Ледовських Олена Володимирівна
  28. Колганова Олена Валеріївна
  29. Фаєрмарк Сергій Олександрович
  30. Сидорчук Вадим Васильович
  31. Заставний Роман Йосипович
  32. Дейдей Євген Сергійович
  33. Семерак Остап Михайлович
  34. Княжицький Микола Леонідович
  35. Бабенко Валерій Борисович
  36. Ксенжук Олександр Степанович
  37. Логвинський Георгій Володимирович
  38. Єленський Віктор Євгенович
  39. Поляков Максим Анатолійович
  40. Величкович Микола Романович
  41. Горбунов Олександр Володимирович
  42. Хміль Михайло Михайлович
  43. Унгурян Павло Якимович
  44. Висоцький Сергій Віталійович
  45. Ванат Петро Михайлович
  46. Войцеховська Світлана Михайлівна
  47. Бриченко Ігор Віталійович
  48. Котвіцький Ігор Олександрович
  49. Пинзеник Павло Васильович
  50. Сочка Олександр Олександрович

 

Список кандидатів у народні депутати від Народного фронту по мажоритарним округам

Вінницька область

№15 - Вовк Вадим Васильович

Волинська область

№19 - Гузь Ігор Володимирович

№22 - Лапін Ігор Олександрович

Дніпропетровська область

№24 - Шикуленко Олександр Віталійович

№25- Котов Владислав Володимирович

№26 - Лінчевський Ігор В'ячеславович

№27 - Моренець Вадим Олександрович

№28 - Харченко Володимир Вікторович

№29 - Клименко Анатолій Володимирович

№30 - Дегтярьов Юрій Володимирович

№31 - Олійник Сергій Миколайович

№32 - Сова Світлана Миколаївна

№33 - Соколовський Володимир Петрович

№34 - Волосянко Микола Іванович

№35 - Бичков Дмитро Олександрович

№36 - Савченко Петро Терентійович

№37 - Лавриненко Сергій Геннадійович

№38 - Чорнодобравський Олег Іванович

№39 - Вєрченко Олександр Олександрович

№40 - Ященко Дмитро Анатолійович

Донецька область

№50 - Балик Денис Олександрович

№57 - Кравченко Микола Сергійович

№58 - Троян Вадим Анатолійович

№59 - Головко Степан Сергійович

№60 - Коровін Сергій Геннадійович

Житомирська область

№64 - Озерчук Андрій Миколайович

№66 - Дзюблик Павло Володимирович

Закарпатська область

№68 - Довгош Олександр Михайлович

№69 - Хайнас Олександр Васильович

№71 - Сабадош Василь Михайлович

№72 - Дем'ЯНЧУК Василь Юрійович

№73 - Петрушка Іштван Шімонович

Запорізька область

№75 - Милиця Микола Миколайович

№76 - Ванат Максим Петрович

№78 - Бережецький Олександр Васильович

№79 - Кондратєвич Олег Петрович

№80 - Пшеничний Олександр Вікторович

Івано-Франківська область

№83 - Ноняк Михайло Васильович

№84 - Вірастюк Роман Ярославович

№85 - Тірон Андрій Валерійович

№86 - Дирів Анатолій Борисович

№87 - Паранюк Ярослав Дмитрович

№88 - Тимошенко Юрій Володимирович

№89 - Шкрібляк Лідія Василівна

Київська область

№91 - Хмельницький Богдан Станіславович

№92 - В'юник Олександр Григорович

№94 - Романюк Віктор Миколайович

№95 - Гаврилюк Михайло Віталійович

№96 - Філіппов Максим Олександрович

№97 - Семеняка Микола Миколайович

№98 - Борисенко Володимир Костянтинович

Кіровоградська область

№99 - Шевченко Олена Валеріївна

№101 - Соловчук Євген Вікторович

№102 - Лібега Сергій Миколайович

№103 - Пікулін Віталій Володимирович

Луганська область

№113 - Снєгирьов Дмитро Васильович

Львівська область

№115 - Васюник Іван Васильович

№117 - Брезіцький Роман Романович

№118    Швець Ольга Євгенівна

№119    Бондар Михайло Леонтійович

№120    Гарасим Ярослав Іванович

№121    Матковський Іван Йосипович

№122    Пазиняк Василь Степанович

№123    Котеляк Лідія Леонідівна

№124    Лубківський Данило Романович

№125    Зембіцький Тарас Осипович

№126    Ярощук Олександр Анатолійович

Миколаївська область

№127    Мурлян Гелена Володимирівна

№128    Герасимчук Олена Андріївна

№130    Онищук Володимир Іванович

№131    Іванченко Василь Миколайович

№132    Камінський Віталій Віталійович

Одеська область

№133    Остапенко Олександр Анатолійович

№134    Соколов Михайло Юрійович

№135    Прокопчук Єгор Олександрович

№136    Сомов Олександр Олегович

№137    Барський Олександр Леонідович

№138    Войтович Олександр Віталійович

№139    Горін Олександр Василльович

№140    Шумський Сергій Станіславович

№141    Морозов Олександр Володимирович

№142    Мушинський Юрій Володимирович

№143    Барінов Дмитро Анатолійович

Полтавська область

№144    Кривошеєв Юрій Борисович

№145    Балабан Микола Петрович

№146    Кравченко Дмитро Васильович

№147    Коваленко Юрій Миколайович

№148    Новіков Віктор Володимирович

№149    Река Андрій Олександрович

Рівненська область

№152    Якимець Дмитро Анатолійович

№153    Вознюк Юрій Володимирович

№154    Файфура Богдан Михайлович

№155    Ляхович Микола Петрович

№156    Шарманський Юрій Ярославович

Сумська область

№157    Медуниця Олег Вячеславович

№161    Шульга Володимир Петрович

№162    Купрейчик Ірина Валеріївна

Тернопільська область

№166    Апостол Михайло Володимирович

№167    Стойко Іван Михайлович

Харківська область

№168    Варченко Іван Григорович

№169    Кірш Олександр Вікторович

№170    Протопопов Роман Ярославович

№171    Чуйко Інна Вікторівна

№172    Світличний Олександр Вікторович

№173    Чорний Дмитро Валентинович

№174    Куліченко Анатолій Миколайович

№175    Кузан Сергій Васильович

№176    Бєлєвцов Валерій Сергійович

№178    Шахматенко Роман Сергійович

№179    Шахматенко Сергій Іванович

№180    Дергоусов Сергій Миколайович

№181    Шмиголь Олександр Миколайович

Херсонська область

№182    Пастух Ігор Олександрович

№184    Лепень Ірена Вікторівна

Хмельницька область

№187    Афійчук Руслан Васильович

№188    Беспалов Дмитро Анатолійович

№190    Вавринчук Сергій Михайлович

№191    Хитрук Ігор Вікторович

№192    Мусій Мирослав Ярославович

№193    Худняк Віктор Анатолійович

Черкаська область

№194    Габров Андрій Володимирович

№195    Турченяк Олександр Васильович

№196    Носачов Сергій Анатолійович

№198    Ткалич Валентин Васильович

№199    Доманський Ігор Ростиславович

Чернівецька область

№201    Доманський Ігор Ростиславович

№202    Фищук Олександр Георгійович

№203    Ястремський Віорел Михайлович

№204    Бурбак Максим Юрійович

Чернігівська область

№205    Пицків Роман Ігорович

№207    Сергієнко Сергій Федорович

№209    Кодола Олександр Михайлович

Надежда Савченко
Надія Савченко "посунула" Юлію Тимошенко з першого місця у списку "Батьківщини"

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ"БАТЬКІВЩИНА"

1. Надія Савченко

2. Юлія Тимошенко

3. Ігор Луценко

4. Сергій Соболєв

5. Олена Шкрум

6. Вадим Івченко

7. Григорій Немиря

8. Іван Крулько

9. Рябчин Олексій

10. Ігор Жданов

11. Шлемко Дмитро

12. Тарасюк Борис

13. Кожем'якін Андрій

14. Кириленко Іван

15. Власенко Сергій

16. Кужель Олександра

17. Абдуллін Олександр

18. Кондратюк Олена

19. Дубіль Валерій

20. Шевченко Андрій

21. Данілов Віталій

22. Бондарєв Костянтин

23. Шевчук Олег

24. Соколовський Андрій

25. Іванов Дмитро

26. Безсонов Олександр

27. Федорчук Ярослав

28. Керницький Володимир

29. Деревляний Василь

30. Богдан Руслан

 

Кандидати у депутати по мажоритарних округах від ВО "Батьківщина":

Округ 11 Солейко Наталія Петрівна

Округ 12 Сітарський Сергій Миколайович

Округ 14 Білоіван Володимир Олександрович

Округ 15 Кудіяров Вадим Ігорович

Округ 16 Сірант Володимир Володимирович

Округ 17 Шостак Юрій-Януарій Васильович

Округ 18 Якименко Костянтин Вячеславович

Округ 19 Оніщук Андрій Юрійович

Округ 20 Карпюк Роман Петрович

Округ 21 Гетьман Михайло Олександрович

Округ 22 Пустовіт Григорій Олександрович

Округ 23 Кирда Людмила Федорівна

Округ 24 Клименко Богдан Вікторович

Округ 25 Горник Андрій Володимирович

Округ 26 Чеберда Олексій Григорович

Округ 27 Баско Андрій Валентинович

Округ 28 Козлов Юрій Романович

Округ 29 Дзоз Микола Оникійович

Округ 30 Плахотнік Олександр Олегович

Округ 31 Габріадзе Мерабі Рубенович

Округ 32 Черствий Геннадій Борисович

Округ 33 Бабенко Ольга  Володимирівна

Округ 34 Міщенко Віктор Іванович

Округ 35 Лиханський Віктор Олександрович

Округ 37 Зубрій Дмитро Олександрович

Округ 38 Закора Неля Миколаївна

Округ 39 Куюмчян Мгер Санасарович

Округ 40 Рязанцев Іван Михайлович

Округ 43 Литвиненко Ольга Володимірівна

Округ 47 Григорян Мартирос Рафаелович

Округ 48 Борозенцев Сергій Вікторович

Округ 49 Волков Олексій Борисович

Округ 50 Верзілов Дмитро Олегович

Округ 51 Козлов Ігор Володимирович

Округ 52 Токар Денис Михайлович

Округ 56 Котенко Денис Володимирович

Округ 57 Шишман Федір Михайлович

Округ 58 Ярошенко Олександр Олександрович

Округ 59 Левентов Сергій Миколайович

Округ 60 Обідченко Сергій Олександрович

Округ 61 Кислий Данило Іванович

Округ 62 Янушевич Людмила Петрівна

Округ 63 Гринчук Сергій Іванович

Округ 65 Гончарук Віктор Васильович

Округ 66 Рябенко Петро Костянтинович

Округ 67 Білецький Олег Миколайович

Округ 68 Кисиличин Сергій Васильович

Округ 69 Гокс Олександр Олександрович

Округ 70 Курах Іван Ілліч

Округ 71 Шпілька Василь Миколайович

Округ 72 Стойка Сергій Степанович

Округ 73 Костьо Федір Федорович

Округ 74 Нікішин Роман Володимирович

Округ 75 Рабцун Олександр Іванович

Округ 76 Вишинський Вадим Борисович

Округ 77 Острянський Віктор Іванович

Округ 78 Мартищенко Олена  Олександрівна

Округ 79 Мних Олег Миколайович

Округ 80 Сажнєва  Марина Вікторівна

Округ 81 Дудка Віктор Іванович

Округ 82 Колесников Вячеслав Ігорович

Округ 83 Терешко Руслан Володимирович

Округ 84 Зелінський Микола Романович

Округ 85 Сікора Ольга Мирославівна

Округ 86 Гоголь Ярослава Михайлівна

Округ 88 Книшук Петро Васильович

Округ 89 Гладій Василь Іванович

Округ 90 Петрик Юрій Фелорович

Округ 91 Швидкий Микола Андрійович

Округ 92 Світовенко Віктор Вікторович

Округ 93 Будюк Сергій Миколайович

Округ 94 Веремейчик Віктор Петрович

Округ 95 Бебешко Олена Олександрівна

Округ 96 Дзюба Олександр Миколайович

Округ 97 Кищук Олег Євгенович

Округ 98 Савченко Віра Вікторівна

Округ 99 Топчій Павло Сергійович

Округ 100 Соловчук Леонід Вікторович

Округ 101 Добрянський Ігор Анатолійович

Округ 102 Луганов Олексій Валерійович

Округ 103 Журавльов Віталій Володимирович

Округ 104 Рогальов Владислав Олександрович

Округ 105 Мєшков Костянтин Сергійович

Округ 106 Пензов Олександр Федорович

Округ 107 Теросіпов Вячеслав Михайлович

Округ 108 Подкуйко Олександр Викторович

Округ 109 Коломийцев Олександр Анатолійович

Округ 111 Андарак Микола Іванович

Округ 112 Романовський Олександр Олександрович

Округ 113 Красносельський Дмитро Валерійович

Округ 115 Бермес Зіновій Миколайович

Округ 116 Оверко Володимир Петрович

Округ 117 Коць Ігор Вікторович

Округ 118 Васьків Ігор Михайлович

Округ 119 Чумак Михайло Михайлович

Округ 120 Ступницький Андрій Ігорович

Округ 121 Ілик Роман Романович

Округ 122 Павлюк Олександр Олексійович

Округ 123 Ільків Василь Ярославович

Округ 124 Курпіль Степан Володимирович

Округ 125 Касюхнич Юрій Ігорович

Округ 126 Козак Роман Васильович

Округ 127 Орел Василь Миколайович

Округ 128 Кабашна Олена Миколаївна

Округ 129 Кравченко Сергій Віталійович

Округ 130 Шокун Валерій Олексійович

Округ 131 Григорян Ерік Юрійович

Округ 132 Соколов Михайло Володимирович

Округ 133 Гріншпун Григорій Едуардович

Округ 134 Хороших Володимир Леонідович

Округ 135 Манохіна Ольга Валентинівна

Округ 136 Троц Анатолій Степанович

Округ 138 Задорожнюк Василь Миколайович

Округ 139 Ковальчук Петро Семенович

Округ 140 Бугайчук Василь Васильович

Округ 143 Аністратенко Олег Олександрович

Округ 144 Клименко Анатолій Юрійович

Округ 145 Клочков Сергій Іванович

Округ 146 Зощук Андрій Григорович

Округ 147 Білоножко Віталій Васильович    

Округ 148 Чеверда Юрій Григорович

Округ 149 Супрун Геннадій Іванович

Округ 151 Демчук Вячеслав Іванович

Округ 152 Капінос Микола Михайлович

Округ 153 Вервега Михайло Степанович

Округ 154 Королюк Валентин Анатолійович

Округ 155 Мелещук Олександр Олександрович

Округ 156 Євтушок Сергій Миколайович

Округ 157 Шилов Володимир Олександрович

Округ 158 Полілуй Микола Вікторович

Округ 159 Лисенко Віктор Іванович

Округ 160 Тимошенко Віктор Михайлович

Округ 161 Гресь Сергій Петрович

Округ 162 Бухарєв Владислав Вікторович

Округ 163 Романків Ігор Петрович

Округ 164 Кушнір Руслана Миколаївна

Округ 165 Репела Петро Йосипович

Округ 166 Пеляк Володимир Степанович

Округ 167 Шепета Віктор Михайлович

Округ 168 Григорець Любомир Дмитрович

Округ 170 Авдєєва Лілія Геннадіївна

Округ 172 Калашніков Олег Анатолійович

Округ 174 Шляхта Юрій Олександрович

Округ 176 Одроуш Вікторія Миколаївна

Округ 178 Бакшеєв Микола Миколайович

Округ 179 Момот Микола Федорович

Округ 180 Юрченко Едуард Петрович

Округ 181 Макаренко Валерій Сергійович

Округ 182 Одарченко Юрій Віталійович

Округ 183 Тріщанович Сергій Валентинович

Округ 184 Чачібая Олексій Григорович

Округ 185 Погорілий Віктор Іванович

Округ 186 Борисов Василь Іванович

Округ 188 Воронецький Слов'ян Ількович

Округ 189 Адамський Віктор Романович

Округ 190 Сидор Василь Богданович

Округ 191 Теленько Богдан Петрович

Округ 192 Площинський Микола Альбінович

Округ 193 Жоган Микола В'ячеславович

Округ 194 Бондаренко Анатолій Васильович

Округ 195 Добровольський Микола Михайлович

Округ 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович

Округ 197 Овчаренко Станіслав Анатолійович

Округ 198 Милованов Євген Володимирович

Округ 199 Олійник Віталій Васильович

Округ 200 Кирилюк Людмила Миколаївна

Округ 201 Бурега Юрій Іванович

Округ 202 Філіпчук Георгій Георгійович

Округ 203 Паламар Іван Савич

Округ 204 Добровольський Вячеслав Іванович

Округ 207 Якуб Іван Миколайович

Округ 208 Неволько Вячеслав Анатолійович

Округ 209 Салогуб Валерій Володимирович

Округ 211 Терьохін Сергій Анатолійович

Округ 213 Яворівський Володимир Олександрович

Округ 214 Березніков Олександр Іванович

Округ 217 Старовойт Володимир Миколайович

Округ 219 Бондаренко Володимир Дмитрович

Округ 223 Лебедівський Валерій Анатолійович

Тягнибок
Тягнибок поведе свою партію на вибори

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

1. Олег Тягнибок

2. Руслан Кошулинський

3. Олександр Сич

4. Богдан Бенюк

5. Олексій Миргородський, комвзводу 22 м-п батальйону

6. Анатолій Вітів

7. Олександр Мирний

8. Андрій Мохник

9. Олег Панькевич

10. Ігор Мірошниченко

11. Ігор Швайка

12. Юрій Сиротюк

13. Ігор Кривецький

14. Леонтій Мартинюк

15. Ігор Янків

16. Олег Гелевей

17. Артем Заїка

18. Павло Кириленко

19. Галина Чорна

20. Руслан Марцінків

21. Сидір Кізін

22. Валерій Черняков

23. Маркіян Лопачак

24. Андрій Міщенко

25. Руслан Зелик

26. Володимир Стаюра

27. Олексій Фурман

28. Олег Бондарчук

29. Святослав Ханенко

30. Олег Куцин

Сергей Тигипко
Тігіпко взяв у список Хорошковського
phl.ua

"СИЛЬНА УКРАЇНА"

1. Тігіпко Сергій

2. Хорошковський Валерій

3. Фабрикант Світлана

4. Гамов Андрій

5. Мазепа Ігор

6. Жадан Євген

7. Мельничук Лариса

8. Гуржос Вадим

9. Волков Олександр

10. Шаблатович Олег

11. Васадзе Таріел

12. П'ята Леонід

13. Слюсарев Олексій

14. Джига Микола

15. Логвиненко Олексій

16. Піскун Святослав

17. Поляков Василь

18. Мірошниченко Олексій

19. Гриб Вадим

20. Думчев Сергій

21. Федоряк Геннадій

22. Пушкарьов Вадим

23. Моченков Андрій

24. Іванченко Артем

25. Сергій Кузяра

26. Заїка Андрій

27. Макарова Анастасія

28. Кравченко Павло

29. Харьковщенко Євген

30. Крук Юлій

Петр Симоненко
КПУ йде на вибори, не дивлячись на ймовірну заборону партії

КОМПАРТІЯ УКРАЇНИ

1. Симоненко Петро

2. Мартинюк Адам

3. Самойлик Катерина

4. Сіренко Василь

5. Цибенко Петро

6. Алексєєв Ігор

7. Гордієнко Сергій

8. Мармазов Євген

9. Кілінкаров Спірідон

10. Храпов Сергій

11. Кравченко Микола

12. Бабурін Олексій

13. Александровська Алла

14. Тарановський Анатолій

15. Царьков Євген

16. Пучков Сергій

17. Масенко Олександр

18. Тимошенко Микола

19. Лещенко Володимир

20. Комнацький Олександр

Андрій Садовий
Партія Садового вперше виходить на всеукраїнський рівень

ОБ'ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ

1. Ганна Гопко

2. Семен Семенченко

3. Олексій Скрипник

4. Оксана Сироїд

5. Віктор Кривенко

6. Ірина Суслова

7. Павло Кишкар

8. Альона Бабак

9. Олександр Данченко

10. Наталія Веселова

11. Олена Сотник

12. Олег Лаврик

13. Єгор Соболєв

14. Ярослав Маркевич

15. Іван Мірошніченко

16. Андрій Журжій

17. Остап Єднак

18. Ігор Діденко

19. Тетяна Острікова

20. Олександр Опанасенко

21. Руслан Сидорович

22. Вікторія Войціцька

23. Вікторія Пташник

24. Владислав Воскресенський

25. Ірина Сисоєнко

26. Лев Підлісецький

27. Роман Семенуха

28. Олег Березюк

29. Павло Костенко

30. Анна Романова

Мажоритарний список:

Округ 145  - Антон Фалтинський

144  - Ігор Кіянчук

191 - Олександр Афанасьєв

168 - Тарас Сітенко

84 - Василь Кіндій

170 - Олександр Котуков

86 - Ярослав Ленів

83 - Василь Друк

107 - Вячеслав Кишиченко

62 - Наталія Чиж

126 - Микола Кміть

184 - Віталій Лук'янченко

183 - Ігор Дудар

116 - Ірина Подоляк

12 - Олександр Слободянюк

11 - Олександр Зерщиков

Юрий Бойко (Boiko, Boyko)
Бойко очолив Опозиційний блок
Андрій Товстиженко, DT.UA

"ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

1. Юрій Бойко

2. Олександр Вілкул

3. Михайло Добкін

4. Вадим Рабінович

5. Олексій Білий

6. Сергій Ларін

7. Нестор Шуфрич

8. Наталя Королевська

9. Тетяна Бахтєєва

10. Микола Скорик

11. Вадим Новинський

12. Сергій Льовочкін

13. Юрій Воропаєв

14. Тарас Козак

15. Володимир Гусак

16. Юлія Льовочкіна

17. Андрій Кисельов

18. Іван Мирний

19. Юрій Мороко

20. Юрій Мірошниченко

21. Дмитро Колесніков

22. Михайло Папієв

23. Олександр Долженков

24. Юрій Павленко

25. Василь Німченко

26. Олександр Нечаєв

27. Ігор Шурма

28. Олександр Качний

29. Олександр Коваль

30. Олександр Шаталов

31. Володимир Лобойченко

32. Вілен Шатворян

33. Олександр Волоков

34. Ірина Горіна

35. Ігор Дятлов

36. Тетяна Корнякова

37. Олександр Касянюк

38. Станіслав Прокопенко

39. Павло Корж

40. Дмитро Єрмаков

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 24.88
EUR 28.34