Спілка письменників констатувала смерть парламентаризму в Україні

5 липня 2012 в 09:22
Шахрайське прийняття мовного закону остаточно підтвердило смерть парламентаризму в Україні, вважають у Спілці письменників і закликають опозиціонерів скласти депутатські повноваження.
16_02_Rada_15.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Національна спілка письменників України закликає опозиційних депутатів на знак протесту проти свавілля влади скласти депутатські повноваження. Про це йдеться у зверненні секретаріату НСПУ, яке було зачитано на мітингу перед Українським домом.

Як йдеться у зверненні, «шахрайське прийняття мовного закону остаточно підтверджує смерть парламентаризму в Україні, а рішення суду про заборону протестних акцій, гарантованих Конституцією, свідчить про крах судочинства».

«Повинні сказати гірку правду: велика провина за те, що відбулося в українському парламенті, лежить і на опозиції, для якої вузькопартійні інтереси виявилися вищими за державні і яка, потопаючи у дрібних чварах, не проявила належної відповідальності, політичної волі у відстоюванні мовного закону, як, втім, і в інших життєво важливих для суспільства питаннях», - наголошується в заяві.

«Ми закликаємо всіх, хто вважає себе опозиційними демократичними силами в парламенті, а також тих, у кого є честь і совість, на знак протесту проти беззаконня і свавілля режиму Януковича скласти депутатські повноваження. Ви маєте шанс увійти в історію, як люди, які поставили національні цінності вище за власні і вузькопартійні інтереси», - заявляють в НСПУ.

Нагадаємо, що 3 липня Рада прийняла в цілому скандальний закон про основи державної мовної політики, який розширює сферу застосування російської мови, після чого опозиція почала акцію біля Українського дому. \

Читайте також:

Чотири депутати фракції Литвина відкликали свої голоси за мовний закон

У Донецьку вимагали позбавити громадянства Ківалова і Колесніченка

На Литвина могли «натиснути», щоб він передумав не підписувати закон про мови, — Гриценко

Опозиція буде продовжувати акцію протесту, поки не будуть виконані її вимоги

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...