Спікера парламенту Рибака висунули в президенти Конфедерації будівельників

18 березня 2013 в 19:00

Голова Верховної Ради буде поєднувати парламентську діяльність з будівельною.

Владимир Рыбак
Володимир Рибак
pravda-nn.ru

Рада директорів Конфедерації будівельників України (КБУ) пропонує кандидатуру на посаду президента конфедерації голови Верховної Ради Володимира Рибака.

Як повідомляється в анонсі до проведення загальних зборів членів КБУ, запланованого на 20 березня, питання про переобрання її президента внесено до порядку денного.

Крім того, до порядку денного внесено питання про підсумки роботи і завдання Конфедерації, затвердження змін до статуту.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", Лев Парцхаладзе, який зараз обіймає посаду президента КБУ, займе посаду голови ради директорів Конфедерації.

Конфедерація будівельників України створена в квітні 2011 року шляхом об'єднання Української будівельної асоціації, Будівельної палати України та асоціації "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів і виробів".

Станом на лютий 2013 року КБУ об'єднує близько 700 компаній будівельної галузі. Її представництва розташовані в 25 областях країни.

За даними КБУ, її компаніями-учасниками в 2012 році в цілому побудовано 80% житла, виконано 70% будівельно-монтажних робіт та надано більше 50% девелоперських послуг.

Читайте також:

Рибак заявив, що Власенка не раз попереджали про позбавлення мандата

Спікер парламенту хотів би позбавити депутатів недоторканності

Рибак допустив розпуск парламенту Януковичем, але сподівається на відновлення роботи Ради 19 березня

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • sheltded 26 марта, 17:54 Вважаю великою помилкою ДІЯР відмову від стрес-тестів для об"єкту Укриття (ОУ) та НБК. Безпека ОУ і НБК це кіт в мішку і що буде з цією безпекою після завершення будівництва НБК тільки Богу і відомо. Тріщини вентиляційної труби та обрушення ферми покрівлі машзала це тільки початок інших НС. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Макар 16 марта, 21:50 Ну например у нас цена для предприятий 1,10 грн/квт В Германии 0,75 грн./квт. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Миколай 16 марта, 21:13 Паскуди !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...