Топ Новини

Соціалісти Франції визначилися з кандидатом у президенти

17 жовтня 2011 в 06:45
Кандидатом у президенти Франції від Соціалістичної партії став 57-річний Франсуа Олланд.
francua_oland.jpg
referentiel.nouvelobs.com

Після підрахунку майже двох мільйонів з 2,8 мільйона голосів Ф.Олланд лідирує з результатом 56 відсотків. У його суперниці - Мартін Обрі - 44 відсотки. Це вже другий тур внутрішньопартійного голосування. У першому турі, який відбувся 9 жовтня, жоден з кандидатів, які балотувалися, не набрав більше 50 відсотків голосів.

61-річна М.Обрі є лідером Соціалістичної партії. Вона вже визнала свою поразку на праймеріз і пообіцяла підтримати Ф.Олланда під час його президентської кампанії.

Ф.Олланд очолював соціалістів з 1997 по 2008 рік. Окрім того, він є колишнім цивільним чоловіком Сеголен Руаяль, яка також входить до Соціалістичної партії. Вона брала участь у першому турі праймеріз і посіла четверте місце, хоча на виборах 2007 року була кандидатом у президенти від соціалістів.

За прогнозами експертів, Ф.Олланд стане фаворитом президентських перегонів, тому що вже зараз обганяє чинного президента Франції Ніколя Саркозі за рейтингом популярності серед населення. Вибори голови держави мають відбутися у квітні 2012 року.

Нагадаємо, головою верхньої палати французького парламенту - Сенату - обрано лідера соціалістів у палаті Жан-П'єра Беля. Вперше з 1958 року верхня палата парламенту перейшла під контроль лівих сил. Згідно з конституцією Франції, саме голові Сенату відводиться місце другої людини в ієрархії республіки.

У разі непередбаченої ситуації повноваження переходять до голови верхньої палати парламенту.

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...