Топ Новини

Соратник Луценка хоче змінити кримінально-процесуальний кодекс

6 червня 2011 в 14:55
Депутат Верховної Ради від "Народної самооборони" Юрій Гримчак запропонував внести до кримінально-процесуального кодексу зміни, що стосуються обрання запобіжного заходу.
grymchak.jpg
radiosvoboda.org

Відповідний законопроект зареєстровано 3 червня, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Ю. Гримчак пропонує ввести в законодавство норму, згідно з якою при розгляді справи суддя повинен вирішити питання про обрання запобіжного заходу, а запобіжний захід, обраний у ході досудового слідства, відміняється.
 
Згідно з законопроектом, копія постанови чи ухвали суду про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту видається підозрюваному, обвинуваченому, підсудному, засудженому, захиснику в судовому засіданні одразу після його оголошення.
 
Крім того, депутат пропонує врегулювати питання побачень осіб, яких узято під варту. Такі особи мають право на короткострокові побачення - тривалістю до 4 годин не рідше одного разу на тиждень, тривалі побачення - тривалістю до 3 діб не рідше одного разу на місяць. Клопотання про надання побачення вирішується в день його надходження.
 
Нагадаємо, минулого тижня суддя Печерського районного суду Сергій Вовк відповів відмовою на прохання народного депутата Ю. Гримчака надати побачення з Юрієм Луценко, мотивуючи це тим, що побачення з Ю. Луценком має бути не частіше одного разу на місяць.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...