Слідчий у новій справі Тимошенко не зміг пояснити захисту суть обвинувачення

20 жовтня 2011 в 06:34
Слідчий не зміг пояснити захист Юлії Тимошенко суть звинувачень у справі про борги корпорації «Єдині енергетичні системи України». Про це заявив адвокат Ю.Тимошенко Сергій Власенко.
vlasenko1.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Слідчий не зміг пояснити захисту Юлії Тимошенко суть звинувачень у справі про борги корпорації «Єдині енергетичні системи України». Про це заявив адвокат Ю.Тимошенко Сергій Власенко.

«Ми почали ставити йому найпростіші питання, на які він не міг дати відповідь, тому почав переказувати постанову. Ми запитували, у чому суть звинувачення, просили сформулювати його, але відповідь на це питання ми так і не отримали», - цитує слова С.Власенко Коммерсант Украина.

За його словами, «слідчий був змушений перепред'являти звинувачення Ю.Тимошенко, тому що все, що він робив до цього, було незаконним, і він це сам розумів».

Адвокат зазначив, що в середу він перебував у СІЗО з Юлією Тимошенко, але слідчі дії у справі про борги ЄЕСУ у той день не проводилися.

«Про плани слідства нас не інформують - у кращому випадку попереджають за годину. А якщо ти, не дай Бог, запізнився, тобі кажуть, що тут вже призначений державою адвокат», - сказав захисник.

Нагадаємо, стосовно Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Ю. Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ на суму 405,5 млн дол.

За інформацією СБУ, обвинувачення у цій справі Ю.Тимошенко було пред'явлено 12 жовтня.

Раніше міністр юстиції Олександр Лавринович повідомляв, що в міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...