Топ Новини

Швейцарія вважає співробітництво з Вінничиною приорітетним у рамках стратегії співробітництва з Україою на 2011-2014 роки

14 січня 2011 в 12:25
Співпраця з Вінницькою областю та містом Вінниця для Уряду Швейцарії й надалі залишатиметься пріоритетною в контексті реалізації Стратегії швейцарсько-українського співробітництва на 2011-2014 роки. Про це заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер, що перебував у четвер, 2 грудня, у Вінниці з робочим візитом.
Співпраця з Вінницькою областю та містом Вінниця для Уряду Швейцарії й надалі залишатиметься пріоритетною в контексті реалізації Стратегії швейцарсько-українського співробітництва на 2011-2014 роки. Про це заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Мануель Еттер, що перебував у четвер, 2 грудня, у Вінниці з робочим візитом. «Співпраця з Вінницькою областю та містом Вінниця й надалі  залишатиметься пріоритетною в контексті реалізації Стратегії швейцарсько-українського співробітництва на 2011 -2014 роки», - сказав Еттер. За його словами, приймаючи до уваги істотний позитивний досвід, набутий під час реалізації низки проектів і результати втілених у життя проектів, «Вінниччина та її обласний центр стали нашими надійними і зваженими партнерами, яким ми довіряємо та з якими можемо результативно працювати». У свою чергу, голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига відзначив значний внесок швейцарських партнерів у розвиток Вінницької області та висловив бажання й надалі співпрацювати. «При реалізації проектів була проведена колосальна робота як з боку швейцарських партнерів, так і з нашої. У майбутньому ми продовжуватимемо нові, більш вагомі проекти, і це, справді, вдалий результат нашої співпраці», - заявив Джига. Станом на грудень 2010 року в районах Вінницької області й місті Вінниця за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (ШАРС) і Державного секретаріату Швейцарії з економіки (ДСШЕ) реалізовано 10 потужних програм і проектів. Це - спільні швейцарсько-українські проекти «Здоров'я матері та дитини» (з фінансуванням у 3,9 мільйонів швейцарських франків), «Підтримка децентралізації в Україні» (DesPro - 4,9 мільйонів франків), «Сталий розвиток аграрного виробництва в Україні» ( 3,8 мільйонів франків за 2003-2010 роки), тощо. У цьому році закінчилася дія Меморандуму про співпрацю «Швейцарські трамваї для Вінниці», який був підписаний між Вінницею й Цюріхом та стосувався забезпечення Вінниці швейцарськими трамваями. Усього з 2007 року Цюріх подарував Вінниці 105 трамваїв.

За матеріалами УНИАН

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...