Топ Новини

Шишацкий про чорнобильців: Не треба падати переді мною на коліна

24 листопада 2011 в 14:37
Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький відмовився коментувати сьогоднішні дії двох чорнобильців - учасників акції протесту Миколи Гончарова і Володимира Деркача, які, стоячи на колінах перед охоронцями, просили пропустити їх на другий поверх будівлі ОДА на сесію облради.

Чорнобильці в своєму проханні апелювали недавньою обіцянкою голови Донецької облради Андрія Федорука і губернатора А.Шишацького допустити їх сьогодні на сесію, щоб виступити перед депутатами облради з криком про допомогу.

«Я зустрічався неодноразово з чорнобильцями. Вони просилися на сесію обласної ради, і ви ставите питання не за адресою. Я не керівник обласної ради», - сказав А.Шишацький журналістам.

На запитання, чи передали йому сьогодні прохання чорнобильців, губернатор категорично повторив: «Я ще раз говорю: я зустрічався з чорнобильцями неодноразово, виїжджав до них, тому переді мною на колінах стояти не треба».

На репліку журналістів, чи означає така відповідь, що за все сьогодні відповідає лише А.Федорук, губернатор нічого не відповів, швидко сів у ліфт і поїхав.

Нагадаємо, ініціативній групі голодуючих у Донецьку чорнобильців відмовили у можливості бути присутніми на сесії Донецької обласної ради, де вони мали намір переконати депутатів підготувати спільне звернення до вищих органів влади, що стосується проблеми невиплати їм належних за законом пенсій.

Як повідомлялося, 15 листопада донецькі чорнобильці оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...