Топ Новини

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» - Симоненко

26 вересня 2012 в 13:09
Коментуючи заяву уряду про необхідність збільшити кількість держпідприємств, заводів і шахт, які можна буде приватизувати, Симоненко наголосив, що приватизація вже дає свої негативні наслідки.

Тільки за 2012 рік приватизовані шахти Кривого Рогу принесли дохід 18,8 мільярда гривень в обхід міського бюджету. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час запису програми на телеканалі «Рудана» у Кривому Розі.

Зокрема, коментуючи заяву уряду про необхідність збільшити кількість держпідприємств, заводів і шахт, які можна буде приватизувати, Симоненко наголосив, що приватизація вже дає свої негативні наслідки.

«Позитивних результатів ми не бачимо взагалі, тоді чому мова йде про продаж останнього, що є в Україні», - заявив лідер комуністів.

Як приклад Симоненко навів приватизацію шахт у Кривому Розі, які в нинішньому році принесли приватним власникам 19 млрд грн доходу, в той час як бюджет міста складає всього 2 млрд грн.

«Тобто хтось поклав собі в кишеню за рахунок наших природних державних ресурсів 9 бюджетів Кривого Рогу. І ось тут логічно поставити ще раз питання: а хто виграє від такої приватизації?», - зазначив лідер КПУ.

Ще одним яскравим прикладом негативних наслідків від продажу держвласності П.Симоненко назвав продаж «Криворіжсталі», яка до приватизації мала 56 тис. робочих місць.

«Сьогодні кількість співробітників скоротилася на 20 тис., і скорочення продовжуються. Тому з упевненістю можна сказати, що приватний власник ніколи не буде відстоювати інтереси простих робітників. Оскільки для нього важливі тільки питання власного прибутку», - підсумував лідер комуністів.

Читайте також:

Симоненко: Держава відмовляється від допомоги успішніх підпріємств України

Успішні підприємства повинні реалізовувати продукцію на внутрішньому ринку — Симоненко

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...