Топ Новини

Саркозі на саміті G20 закликав Грецію одуматися

3 листопада 2011 в 19:42
Президент Ніколя Саркозі, виступаючи на саміті G20 у Франції, закликав Грецію одуматися і прийняти пакет заходів допомоги ЄС.

Н. Саркозі сказав, що в Греції досить відповідальних політиків, які після усіх адресованих лідерами ЄС послань змогли усвідомити правильність вибору плану допомоги ЄС.

"Ситуація в Греції розвивається, ми щільно і уважно за нею стежимо", - сказав Саркозі.

Президент додав, що "євро - це серце Європи, це гарантія миру на усьому континенті. Якщо вибухне євро, вибухне і вся Європа".

"Сьогоднішня криза євро - найбільш серйозна криза, з якою стикається ЄС з часу створення. Нам потрібна солідарність усіх членів єврозони", - заявив Н.Саркозі.

Він додав, що "Греції потрібно залишитися в єврозоні", але при цьому відзначив, що не знає, "що можна зробити, якщо греки самі цього не хочуть".

Коментуючи пропозицію прем'єр-міністра Греції провести в країні референдум, Н.Саркозі сказав, що це "мужнє і відповідальне рішення", але, як йому здається, "референдум - це не самоціль, а спосіб прийняти рішення про план ЄС".

Говорячи про допомогу Греції, Н.Саркозі послався на Біла Гейтса, запрошеного на саміт G20, який запропонував ввести податок на фінансові операції, щоб продовжити допомогу таким країнам, як Греція.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...