Топ Новини

Саламатін запропонував військовим зайнятися розведенням великої рогатої худоби

23 червня 2012 в 11:01
До переліку видів господарської діяльності військових частин міністр оборони включив навіть ремонт і технічне обслуговування космічних літальних апаратів.
salamatin2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністр оборони України Дмитро Саламатін розробив план реформування господарської діяльності військових частин. Відповідно до плану, який вже направлений на адресу 11-ти міністерств і відомств, військовим частинам запропоновано додати 78 нових видів господарської діяльності. Про це йдеться у статті Дмитра Менделєєва «Бойові свині Саламатіна» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Зокрема, глава оборонного відомства запропонував військовим зайнятися розведенням великої рогатої худоби, буйволів та домашньої птиці. Це крім випасу свиней, овець і кіз, вирощування ягід, горіхів і «інших фруктів».

«Аграрна політика в армії майбутнього, відповідно до планів Саламатіна, на першому місці. Окрім скотарства, військові частини вирощуватимуть зернові й технічні культури, займатимуться декоративним садівництвом. Але це ще не все. На армійські частини покладається продаж зерна, переробленого тютюну й комбікормів, оптова торгівля живими тваринами. Не наважився Дмитро Альбертович на продаж шкур, виключивши цю позицію з переліку господарської діяльності військових частин. А ось роздрібну торгівлю алкогольними напоями, продуктами харчування та ресторанний бізнес твердо вирішив залишити», - йдеться в статті.

Варто відзначити, що міністр зробив примітку до розробленого документу про те, що військові частини, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, можуть продавати лише ту продукцію, яку самі виробляють.

Детальніше читайте в статті Дмитра Менделєєва «Бойові свині Саламатіна» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна». ! Zn

Читайте також:

Бойові свині Саламатіна

Гриценко прогнозує відставку Саламатіна протягом двох місяців


Україна продала Іраку браковані БТРи


Україна і Казахстан домовилися про спільне виробництво БТРів


2012-й: рік деградування Збройних сил?

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...