Рудьковський подав до суду, щоб очистити своє ім'я від «Папи Римського»

3 серпня 2011 в 05:55
Один з претендентів на посаду голови Соціалістичної партії України Микола Рудьковський подав до суду на главу київської обласної організації СПУ Василя Сільченка, щоб той спростував свої слова про те, що «Папа Римський» рекомендував обрати Рудьковського.

«Слова про "папу римського" - відверта брехня одного з функціонерів, який використав інтерес ЗМІ до нього з метою особистого піару. Я ніколи про це не заявляв і з цього питання навіть звернувся до суду - щоб ваша газета спростувала слова цієї людини», - сказав Рудьковський в інтерв'ю «КоммерсантЪ-Украина».

Екс-міністр транспорту також спростував свою наближеність до нині діючої влади.

«Повторюю: я ні з однією людиною не погоджую свою політичну позицію, тим більше з якоюсь партією чи чиновником. ... Мені дивно чути, що я "прислухаюся до когось із влади". За весь час своєї політичної діяльності я прислухався тільки до своєї совісті і партійної позиції. Одним словом, мені шкода, що у внутрішньопартійній боротьбі використовуються брудні методи, які шкодять авторитету партії в цілому», - впевнений Рудьковський.

Нагадаємо, що перед виборами голови СПУ Василь Сільченко повідомив про те, що Рудьковський розповідав найближчому оточенню про те, що його обрання було санкціоновано на самому верху, «Папою римським», як образно висловився екс-міністр.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...