Топ Новини

Російська опозиція вимагає відставки влади

15 вересня 2012 в 14:46
Акція 15 вересня стала третім за рахунком "Маршем мільйонів". Наступний великий виступ опозиції орієнтовно призначено на 20 жовтня - незабаром після всеросійського дня голосування, в рамках якого по всій країні пройдуть регіональні вибори.
picture.jpg
lenta.ru

У російській столиці на мітингу «Маршу мільйонів» один з лідерів опозиції Борис Нємцов оголосив основні вимоги мітингувальників до влади. Від імені демонстрантів він вимагав звільнити політв'язнів, провести нові вибори, а також обмежити владу президента і посилити роль парламенту.

Ще три пункти вимог, за словами опозиціонера, стосуються соціально-економічних свобод.

Нємцов вимагав заморозити тарифи ЖКГ, гарантувати право на страйки і вільну діяльність профспілок, а також різкого збільшення витрат на освіту та охорону здоров'я.

У мітингу, за оцінками МВС, взяли участь приблизно 14 тисяч людей. Водночас, один з ведучих мітингу Ілля Яшин зі сцени заявляв, що на проспекті Сахарова зібралося "як мінімум 100 тисяч", однак більшість журналістів скептично поставилися до такої оцінки. Більшість російських ЗМІ оцінили чисельність учасників мітингу в 20-30 тисяч.

Учасники «Маршу мільйонів» пройшли від Пушкінської площі до проспекту Сахарова - маршрут ходи здебільшого пролягав по Бульварному кільцю. Зі сцени на проспекті Сахарова виступили Олексій Навальний, Геннадій Гудков, Ілля Пономарьов, Дмитро Гудков, Борис Нємцов, Гаррі Каспаров, Олександр «Бєлов» Поткін та інші.

Марш був розділений на дві основні колони - ліву на чолі з Удальцовим та праву, яку вели Нємцов і Каспаров. Досить велику за чисельністю колону сформували націоналісти, що розгорнули двадцятиметровий імперський прапор. Вперше у «Марші мільйонів» організовано взяли участь працівники освітньої сфери, свою колону виставили викладачі МДУ імені Ломоносова.

Акція 15 вересня стала третым за рахунком «Маршем мільйонів». Наступний великий виступ опозиції орієнтовно призначено на 20 жовтня - незабаром після всеросійського дня голосування, в рамках якого по всій країні пройдуть регіональні вибори.

Читайте також:

Московська влада запропонувала провести «Марш мільйонів» за межами центру міста

Російська опозиція подала повторну заявку на московський «Марш мільйонів»

Мерія Москви не дозволила «Марш мільйонів»


Російський опозиціонер попросив політичний притулок в Україні

 

За матеріалами: Би-би-си , Лента.ру ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...