Топ Новини

Росія звинуватила Україну у порушенні прав власності на кораблі

1 липня 2011 в 12:12
Російська влада звинуватила Україну в порушенні права про захист інтелектуальної власності на кораблі на повітряній подушці типу «Зубр» при укладанні контрактів про поставки цих кораблів до Китаю.

З такою заявою виступив голова делегації Рособоронекспорту Олег Азізов під час роботи Військово-морського салону у Санкт-Петербурзі.

«Ми вважаємо, що це порушення прав інтелектуальної власності, Рособоронекспорт інформував про це органи виконавчої влади РФ», - сказав він.

За його даними, такі контракти між Україною і Китаєм підписано.

О.Азізов зазначив, що Рособоронекспорт проводив значну роботу із просування «Зубрів» до Китаю, проте вона виявилася невдалою.

Він додав, що до контракту між Україною і Китаєм не має стосунку ані Рособоронекспорт, ані ЦКБ «Алмаз» - праводержатель на розробку цього корабля.

Інформація про те, що переговори про постачання «Зубрів» між Україною і Китаєм вступили у завершальну фазу з'явилася ще у квітні 2009 року. Йшлося про будівництво суден на Феодосійському заводі «Море».

Ще тоді Віктор Плакида, на той час прем'єр-міністром Криму, заявив, що Росія може спробувати зірвати українцям контракт, оскільки намагається укласти аналогічний.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...