Росія спростувала інформацію про плани України обкласти податками ЧФ РФ

16 лютого 2012 в 11:26
Українська сторона не піднімала питання про оподаткування об'єктів Чорноморського флоту РФ у Севастополі, запевнили у російському МЗС.

Дані про те, що Україна обкладе новими податками базу Чорноморського флоту РФ у Севастополі, не відповідають дійсності, повідомила заступник директора департаменту інформації і друку МЗС Росії Марія Захарова.

«Українська сторона не піднімала питання про оподаткування об'єктів Чорноморського флоту РФ у Севастополі», - сказала вона.

Раніше газета «Коммерсант» повідомила, що на зустрічі голів МЗС Росії і України 14 лютого у Нижньому Новгороді сторони обговорювали тісно пов'язану з газовою тему перебування у Криму Чорноморського флоту РФ.

«Україна вимагає обкласти податками низку об'єктів бази (Чорноморського флоту), що використовуються не за прямим призначенням, або повернути ці об'єкти Севастополю», - повідомило виданню джерело в українській делегації.

За його словами, Київ має намір також обкласти митом частину ввезених для потреб флоту РФ товарів. «Представники РФ говорять нам, що везуть одні онучі. А раптом насправді там яхти? Треба розібратися», - відзначило джерело.

«Таких питань українська сторона не ставила. Це стосується і «ввезення яхт під виглядом онуч», - підкреслила у зв'язку з цим Захарова.

За її словами, Росія навпаки намагається домогтися скасування нинішніх податків, які діють для вантажів, що ввозяться для забезпечення діяльності російського флоту.

Читайте також:

Київ пов'язав модернізацію російського флоту в Севастополі з ціною на газ

Москва припиняє фінансування ЧФ у Севастополі

Посол: Для усунення загрози від Чорноморського флоту Україні необхідно підписати з Росією 10 угод

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...