Топ Новини

Росія посилить Чорноморський флот шістьма підводними човнами

6 лютого 2012 в 12:58
Бойовий склад Чорноморського флоту РФ до 2017 року поповниться шістьма новими дизель-електричними підводними човнами проекту 636.
podlodka.jpg
venividi.ru

Бойовий склад Чорноморського флоту РФ до 2017 року поповниться шістьма новими дизель-електричними підводними човнами проекту 636. Про це повідомив командувач ЧФ РФ контр-адмірал Олександр Федотенков.

У даний час на ЧФ РФ служить, фактично, один підводний човен - «Алроса» (проект 877).

«Перші три корпуси ми отримаємо у 2014 році, один - у 2015 році і два - в 2016 році для формування повноцінної бригади підводних човнів Чорноморського флоту», - сказав Федотенков.

Він зазначив, що всі підводні човни вже закладені на суднобудівному заводі «Адміралтейські корабельні» у Санкт-Петербурзі.

«На основі досвіду підводної служби моряків-підводників Чорноморського флоту, буде сформована бригада з кораблів 636-го проекту», - сказав командувач.

Федотенков також повідомив, що приблизно у цей же час на флот будуть приходити фрегати проекту 1135.6, які будуються на калінінградському заводі «Янтар».

Нагадаємо, раніше МЗС РФ заявляв, що Москва буде погоджувати модернізацію ЧФ з українськими фахівцями. Також повідомлялося, що до 2014 року частина Чорноморського флоту Росії буде перебазована у Новоросійськ.

Читайте також:

Київ пов'язав модернізацію російського флоту у Севастополі з ціною на газ

Москва припиняє фінансування ЧФ у Севастополі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...