Рибак заявив, що Власенка не раз попереджали про позбавлення мандата

18 березня 2013 в 07:29

Екс-депутата Сергія Власенка раніше неодноразово попереджали про наслідки сумісництва.

Владимир Рыбак
Володимир Рибак

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що особисто з Сергієм Власенком про позбавлення його мандата не розмовляв.

"Я з Сергієм Власенком на цю тему не розмовляв. Особисто у мене ми обговорювали інші питання. Але його попереджали не один раз! Ще в минулому парламенті, коли він суміщав посаду заступника керівника податкової адміністрації України та депутата. Як тільки його регламентний комітет запрошував, він говорив: "От моя справочка, я не працюю". А завтра вже знову працює. Тобто його неодноразово попереджали, і він знав",- сказав спікер.

"І адвокати, які були і є сьогодні депутатами, при розгляді питання ЦВК, коли реєструвалися, вони здавали документи, що ніякою іншою роботою не займаються. Він цього не робив", - додав спікер.

У той же час, він висловив готовність знову звернутися до регламентного комітету з аналогічним питанням щодо інших депутатів, якщо будуть відповідні заяви від опозиції. "Якщо буде заява на когось конкретна, я знову у регламентний комітет скажу: "будь ласка, за законом подивіться", - сказав він.

Як повідомлялося, ВАСУ задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і достроково припинив повноваження народного депутата Сергія Власенка, який є захисником екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, у зв'язку з поєднанням ним мандата народного депутата України з адвокатською діяльністю.

Власенко подав у Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) скаргу на рішення суду про дострокове припинення депутатських повноважень. Крім того, була доповнена скарга Тимошенко в частині тиску на захист екс-прем'єра.

Читайте також:

Спікер парламенту хотів би позбавити депутатів недоторканності

Рибак повідомив, що нових подань про позбавлення мандатів депутатів-сумісників "слава Богу, немає"

Репутація Януковича в ЄС заплямована і без справи Власенка, - євродепутат

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • cyvi 18 марта, 10:38 Таке відчуття, що Власенко працює на Росію. Він є адвокатом, і добре знав що він є сумісником, і якщо він є професійним юристом, він вивчив Конституцію України і Закон України про адвокатуру. . Запитання: що, Власенку помішало, на протязі трьох днів з дня складання ним присяги народного депутата подати заяву до адвокатської колегії про призупинення ним адвокатської діяльності? Якщо, він це зробив, то не було рішення ВАСУ про позбавлення його статусу народного депутата. І не було далі дуже серйозної критики з боку Європи, які погрожують не підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом. ЦЕ ВИГІДНО ТІЛЬКИ РОСІЇ, ЩОБ УКРАЇНА НЕ ПІДПИСАЛА УГОДА з ЄВРОПОЮ, а пішла в обійми до старшого брата. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • rock 18 марта, 10:33 "Я з Сергієм Власенком на цю тему не розмовляв. Особисто у мене ми обговорювали інші питання. Але його попереджали не один раз!" ХТО? КОЛИ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...