Рибак нарахував в парламенті 125 друзів Росії

28 січня 2013 в 19:09

На думку спікера, подальший розвиток двосторонньої співпраці з Росією не суперечить євроінтеграційним прагненням України.

Владимир Рыбак
Володимир Рибак
125 народних депутатів України виявили бажання стати членами українсько-російської групи дружби. Про це повідомив спікер Верховної Ради Володимир Рибак під час зустрічі з керівником фракції ЛДПР Держдуми Росії Володимиром Жириновським.

За словами Рибака, українсько-російське стратегічне партнерство потрібно розвивати і поглиблювати. Він зазначив, що подальший розвиток двосторонньої співпраці не суперечить євроінтеграційним прагненням України.

За його словами, основний ринок України в Російській Федерації. Разом з тим, сказав Рибак, Україна повинна вводити європейські стандарти в усі сфери життєдіяльності країни.

Голова Верховної Ради також подякував російській стороні за активну участь її представників у міжнародному спостереженні за виборами у Верховну Раду, відзначивши, що для України дуже важливою всебічна оцінка виборчого процесу.

Рибак також підтвердив намір відвідати Росію з офіційним візитом на запрошення голови Державної думи Федеральних зборів РФ Сергія Наришкіна.

У свою чергу, Жириновський відзначив, що в депутатів Держдуми "найтепліші почуття до України". "Україна для нас – не просто сусід", - сказав він.

Жириновський зазначив важливість подальшої інтенсифікації двосторонніх міжпарламентських контактів, а також розвитку співробітництва в транспортної та туристичної сферах.

Читайте також:

У Києві Жириновського закидали квашеною капустою

Медведєв попросив не вірити тому, що всі рішення в Росії приймає Путін

Російський екс-міністр заявив, що Росія буде в Євросоюзі раніше України

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • п 28 января, 21:13 ООО, то вони вже як повії, що повинні обслуговувати кацапських чіновнікав! "українсько-російське стратегічне партнерство потрібно розвивати і поглиблювати.....подальший розвиток двосторонньої співпраці не суперечить євроінтеграційним прагненням України..." Це звучить так ніби сказано для плебеїв, що думати не вміють. СКІЛЬКИ МОЖНА ОДНОЇ І ТОЇ САМОЇ?! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...