Топ Новини

Регіонали просять Євросоюз повернути опозицію в Конституційну асамблею

7 лютого 2012 в 15:39
Регіоналів всерйоз турбує нелегітимність Конституційної асамблеї без представників опозиції. Навіть попросили допомоги в Євросоюзу.

Лідери парламентської фракції Партії регіонів закликають верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президента Європейської комісії Кетрін Ештон переконати українську опозицію взяти участь у роботі Конституційної асамблеї.

Такий заклик міститься в листі на ім'я К.Ештон, підписаному лідером фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим і заступником керівника Комітету в закордонних справах Верховної ради Леонідом Кожарою, текст якого має в розпорядженні агентство «Інтерфакс-Україна».

Як відомо, учасники Комітету опору диктатурі (КОД) відмовилися брати участь у роботі Конституційної асамблеї. До бойкоту асамблеї закликала і Юлія Тимошенко. У свою чергу для В.Януковича відмова опозиції став несподіванкою, і президент назвав це «політиканством».

Проінформувавши верховного представника про те, що 26 січня президент України Віктор Янукович видав указ про формування Української конституційної асамблеї та виклавши основні принципи її формування та діяльності, автори листа наголошують, що Партія регіонів «рішуче вітає цю ініціативу, яка дасть  можливість  виконати вимоги щодо нової Конституції на основі національного консенсусу та угоди між різними політичними силами в країні».

«У зв'язку з цим ми надзвичайно розчаровані, що об'єднана опозиція відмовилася брати участь в асамблеї. Ми хотіли б попросити вас взяти на себе ініціативу і переконати опозиційні партії щодо того, що робота в цій асамблеї надзвичайно важлива, щоб наблизити Україну до Європейського Союзу і для виконання основних вимог для просування на цьому шляху», - звертаються до К. Ештон представники Партії регіонів.

Крім того, О.Єфремов та К.Кожара висловили готовність обговорювати з К.Ештон «всі питання, пов'язані з цим проектом».

«Ми сподіваємося, що інституції ЄС переконають всі політичні сили в нашій країні в необхідності повноцінної участі в цьому важливому проекті», - підкреслюється в листі.

Читайте також

Кравчук кличе опозицію в Конституційну асамблею

Комуністи також мають намір бойкотувати Конституційну асамблею

Тимошенко закликала всіх патріотів бойкотувати Конституційну асамблею


Відмова опозиції реформувати Конституцію стала для Януковича несподіванкою

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...