Топ Новини

Регіонали побоюються, що опозиція спробує затягнути розгляд мовного законопроекту

20 червня 2012 в 18:24
У Партії регіонів вважають, що більшість із понад двох тисяч поправок несуттєві і не вносять додаткового юридичного наповнення в закон. Це, на їхню думку, доводить, що йдеться про сплановану тактику опозиції щодо затягування розгляду мовного законопроекту.
mova_block_.jpg
byut.com.ua

 

Опозиція налаштована навмисно затягувати розгляд законопроекту про основи державної мовної політики, заявив народний депутат фракції Партії регіонів Олег Надоша повідомляє прес-служба партії.
 
"Під час сьогоднішнього засідання парламентського комітету з мовного питання стала зрозумілою тактика опозиції - очевидно, що опозиціонери будуть свідомо затягувати розгляд "мовного" законопроекту. Адже вони внесли понад 2000 поправок. Цим представники опозиції і сподіваються затягнути розгляд законопроекту. Більшість поправок несуттєві і не вносять додаткового юридичного наповнення до закону або змін до суті закону. І це дозволяє нам припустити, що йдеться про сплановану тактику опозиції щодо затягування розгляду зазначеного законопроекту, запропонованого регіоналами", - сказав народний депутат.
 
Він додав, що чекати чогось іншого від голови комітету з питань культури і духовності, члена депутатської фракції "БЮТ-Батьківщина" Володимира Яворівського, «мабуть, було б зайвим».
 
"Тобто, опозиція, не маючи більшості в парламенті, пропонує лише деструктивні методи роботи", - зазначив Надоша.
 
У той же час, він акцентував увагу, що регіонали виконають свої обіцянки, які давали ще в попередні роки.
 
 
"Зрозуміло, що робота над мовними законопроектом не зупиниться. І тоді, коли опозиція позбавляє громадян права на рідну мову, регіонали це право захистять. Фракція Партії регіонів налаштована конструктивно працювати і розглянути всі поправки, виконати весь обсяг робіт. Однозначно, відповідно до регламенту , ми розглянемо всі поправки, незважаючи на їх кількість. І я впевнений в тому, що ми приймемо мовний закон", - резюмував депутат.
 
Нагадаємо, 24 травня в залі засідань Ради після дебатів щодо законопроекту про основи мовної політики, внесеного народними депутатами фракції Партії регіонів Вадимом Колесниченком та Сергієм Киваловим, сталася бійка між народними депутатами. В той день законопроект прийнятий не був.
 
Однак 5 червня, за словами лідера партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка «опозиція проявила себе не в кращому плані», і законопроект був прийнятий у першому читанні 234 голосами.
 
Опозиційні депутати вже повідомили, що будуть фізично протистояти ухваленню цього закону.
 
Партія регіонів планує прийняти цей закон до завершення нинішньої сесії в липні поточного року.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...