Топ Новини

Регіонали пропонують голосувати в Раді простою більшістю

22 лютого 2013 в 14:21

Представники парламентської більшості пропонують приймати рішення у Верховній Раді більшістю від присутніх в залі депутатів.

rada_ knopkodav web-4768_b.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Партія регіонів пропонує, щоб рішення у Верховній Раді приймалися більшістю від присутніх в залі депутатів, про це заявив на брифінгу у п'ятницю лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Він нагадав, що зміни до регламенту, прийняті у п'ятницю, були першою пропозицією регіоналів на переговорах, і не зрозумів "навіщо було витрачати три тижні на блокування трибуни". За словами Єфремова, кожне рішення має прийматися не менш ніж 150-ти депутатами, "щоб в залі не голосували 40 людей".

Крім того, він нагадав, що збирається зареєструвати законопроект, де будуть передбачені санкції за неперсональне голосування, а саме про позбавлення порушників мандата після двох попереджень. Такі ж санкції в цьому законопроекті будуть передбачені за блокування парламенту.

На питання, чи має право суд позбавляти депутатів мандата, Єфремов зазначив: "Напевно, деякі норми зараз не відповідають Конституції. Однак якщо опозиція хоче показати, що вона дійсно хоче вирішити це питання, то вони, разом з більшістю, повинні брати участь у прийнятті змін до Конституції".

"Можна дискутувати, чи може суд вирішувати це питання, але я нагадую, що суд може вирішити питання, наприклад, про позбавлення мандатів депутатів-сумісників", - додав Єфремов.

Нагадаємо, 22 лютого народні депутати від фракції "УДАР" зняли блокаду президії і трибуни Верховної Ради, яка тривала з 5 лютого, після чого Верховна Рада внесла зміни в закон про регламент, які забезпечують персональне голосування.

Читайте також:

Рада, прийнявши зміни до регламенту і заяву про євроінтеграцію, закрилася до 5 березня

Верховна Рада прийняла поправку проти кнопкодавства

Відкрилася друга сесія Верховної Ради

Опозиція зняла блокаду Ради

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...