Радбез ООН засудив сирійський режим за насильство над громадянами

4 серпня 2011 в 06:59
Рада Безпеки засудила широкомасштабні порушення прав людини у Сирії і застосування владою цієї країни сили проти цивільного населення. Члени ради наголосили, що винні у здійсненні актів насильства мають бути притягнуті до відповідальності, повідомляє центр новин ООН.
oon_oun_topwar.ru.jpg
topwar.ru

У середу, 3 серпня, голова Ради безпеки, постійний представник Індії при ООН Хардіп Сінгх Пурі від імені членів ради виступив із заявою щодо Сирії, в якій висловив серйозну стурбованість з приводу погіршення ситуації у цій країні і загибелі сотень людей.

Рада безпеки закликала до негайного припинення насильства. Члени ради настійно закликали всі сторони у Сирії проявляти максимальну стриманість і утримуватися від репресій, у тому числі від нападів на державні установи.

Рада безпеки підкреслила, що єдиний спосіб врегулювання цієї кризи у Сирії - це організований з ініціативи Сирії і відкритий для загальної участі політичний процес, мета якого полягала б у дієвому задоволенні законних сподівань населення.

Рада Безпеки «закликала сірійську владу вжити заходів щодо пом'якшення гостроти гуманітарної ситуації у кризових районах, припинивши застосовувати силу проти постраждалих міст, надати оперативний і безперешкодний доступ міжнародним гуманітарним установам та працівникам та забезпечити всебічне співробітництво з керуванням верховного комісара з прав людини».

Члени ради доручили генеральному секретарю ООН у семиденний термін подати оновлену інформацію про становище у цій країні.

За даними сирійських правозахисників, із середини березня у країні було вбито понад 1 тис. учасників масових акцій протесту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...