Топ Новини

Рада прийняла закон про біометричні паспорти з пропозиціями Януковича

20 листопада 2012 в 09:49
В Україні введуть документи з носіями біометричної інформації. З релігійних причин від таких паспортів можна буде відмовитися.

На засіданні 20 листопада Верховна Рада прийняла закон «Про єдиний державний демографічний реєстр», яким передбачається введення біометричних паспортів в Україні.

Законопроект було прийнято з урахуванням пропозицій президента Віктора Януковича. «За» проголосували 243 народних депутати з 335, що зареєструвалися в залі.

Раніше президент ветував закон і повернув його до парламенту зі своїми поправками. Зокрема, він запропонував гарантувати право на відмову від отримання біометричних паспортів через релігійні переконання.

Відзначимо, що з подібним проханням до глави держави звернувся глава Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) митрополит Володимир.

Відповідно до прийнятого закону, паспорт громадянина України буде виготовлятися у формі картки, що містить безконтактний електронний носій біометричної інформації. У паспорт буде вноситися: назва держави, назва документа, прізвище та ім'я особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в реєстрі, номер документа, дата закінчення терміну дії документа, дата видачі документа, що видав документ уповноважений орган, місце народження, фотографія і підпис особи.

Читайте також:

Янукович запропонував гарантувати українцям право на відмову від отримання біопаспортов за релігійними переконаннями

Закон про біометричні паспорти потребуватиме доопрацювання відразу після набуття чинності

З біометричним паспортом українці зможуть їздити до Європи без віз

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...