Топ Новини

Рада нагадала президенту «закритий елітний клуб»

3 липня 2012 в 07:29
Янукович вважає, що вибори до Ради повинні стати відправним пунктом у процесі повернення парламенту статусу органу влади, який безпосередньо представляє інтереси громадян.
yanukovich-9_resize.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Одним з основних напрямків політики української влади сьогодні є розвиток та залучення громадянського суспільства до процесу вироблення та реалізації державного курсу.

Про це йдеться у вступному слові до щорічного послання до Верховної Ради президента Віктора Януковича, текст якого поширено 3 липня прес-службою глави держави.

На його думку, шлях до цього пролягає через подальше зростання відкритості публічної політики та державного управління для безпосередньої участі в них громадян і громадських об'єднань.

«Першим кроком на цьому шляху стане зміцнення представницької складової українського парламентаризму. З урахуванням цього, безсумнівно, великого значення набувають вибори до Верховної Ради 2012 року. Саме вони повинні стати відправним пунктом у процесі повернення парламенту статусу органу влади, який безпосередньо представляє інтереси громадян», - вважає Янукович.

Президент підкреслив, що Рада повинна припинити функціонування в режимі «закритого елітного клубу».

Голосування на виборах народних депутатів відбудеться 28 жовтня, ЦВК має встановити офіційні результати виборів до 12 листопада і оприлюднити їх у газетах «Голос України» і «Урядовий кур'єр» не пізніше, ніж через п'ять днів після прийняття рішення про результати голосування, тобто не пізніше 17 листопада.

Читайте також:

Всі виборчі дільниці на парламентських виборах будуть обладнані відеокамерами

ПАРЄ направить на вибори в Україну 41 спостерігача

В Європі вважають, що вибори без Тимошенко не будуть чесними


Вибори без Тимошенко можуть бути легітимними, — ПАРЄ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...