Топ Новини

Рада сьогодні розгляне законопроект про ринок електроенергії України: онлайн-трансляція

13 квітня в 10:06

Депутати також ратифікують Конвенцію з урядом Мальти про уникнення подвійного оподаткування.

Верховная Рада
Сьогодні Рада розгляне проект Закону про ринок електроенергії України
Верховна Рада
Верховна Рада України сьогодні, 13 квітня, на пленарному засіданні розгляне питання енергетики та правоохоронної діяльності, а також ратифікує Конвенцію між урядами України і Мальта про уникнення подвійного оподаткування. Відповідна повістка дня опублікована на сайті українського парламенту.

Зокрема, депутати розглянуть проект Закону про ринок електроенергії України. Доповідачем з цього питання буде голова підкомітету Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Лев Підлісецький. Депутати розглянуть законопроект про внесення змін до Закону України "Про Державне бюро розслідувань".

Також Рада ратифікує Угоду між урядами України та Ізраїлю про спільне виробництво фільмів і співробітництво в сфері кінематографії. Крім того, ратифікує Конвенцію між урядами України та Мальти про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи.

Нагадаємо, що Рада на поточному пленарному тижні розгляне ряд блоків питань: правової політики, аграрний, молодіжної політики і спорту, регламенту та реформи парламенту, ЖКГ та енергетики, правоохоронної діяльності, а також екології.

 

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...