Топ Новини

Путін і Олланд погодилися, що місце Тимошенко - не у в'язниці

2 червня 2012 в 05:18
Путін заявив про бажання Росії прийняти в себе Тимошенко «для лікування як мінімум». Олланд висловився проти спортивного бойкоту Євро-2012, але заявив, що членам уряду приїжджати в Україну не варто.
putin_olland.jpeg
kremlin.ru

Президенти Франції і Росії Франусуа Олланд і Володимир Путін підтвердили свої позиції щодо екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, засудженої на сім років позбавлення волі за підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

«Так, ми говорили про ситуацію в Україні, про пані Тимошенко, і ми прийшли до одного висновку: її місце не у в'язниці», - заявив Олланд на спільній з Путіним прес-конференції ввечері в п'ятницю, 1 червня.

Президент Франції висловився за поїздку збірної на Євро-2012, але проти візитів членів уряду до України. «Що стосується бойкоту: я проти спортивних бойкотів, Франція хоче виступити на чемпіонаті та досягти успіху. Але я сказав своїм членам уряду, що не час їхати в Україну на чемпіонат», - сказав він.

У свою чергу Путін підтвердив бажання Росії прийняти в себе екс-прем'єра України. «Що стосується пані Тимошенко, її засудження, то позиція Росії і моя - відомі. Пані Тимошенко засуджена за підписання газових контрактів з Російською Федерацією. Наші юристи перед підписанням цих контрактів ретельно аналізували і російське, і міжнародне, і українське законодавство. Ми ніколи не підписуємо контрактів, які суперечать законам країни контрагента, у даному випадку - України. І ми вже публічно про це говорили. Більше того, ми публічно також запропонували перевезти пані Тимошенко до Росії, якщо знадобиться, для лікування як мінімум», - заявив він.

Путін також проти спортивного бойкоту Євро-2012. «Наші позиції тут досить близькі. Я, правда, не вважаю, що потрібно бойкотувати з політичних міркувань які б то не було спортивні змагання. Я категоричний противник змішувати в одну купу і спорт, і політику. Це, до речі кажучи, суперечить і ідеалам олімпізму сьогоднішнього дня», - повідомив президент Росії.

Читайте також:

Французький уряд у повному складі приєднався до бойкоту Євро-2012 в Україні


Туск назвав візит Януковича до Варшави на Євро-2012 «природним, але некомфортним»


Питання про приїзд Меркель на Євро-2012 залишається відкритим


Новий президент Франції Олланд приєднався до бойкоту Євро-2012

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...