Топ Новини

Путін хоче обговорити питання військово-технічного співробітництва України та Росії

12 липня 2012 в 15:40
Путін ставить на міждержкомісії РФ-України питання військово-технічної сфери, перебування флоту, міжнародної взаємодії.

Президент РФ Володимир Путін запропонував обговорити на засіданні російсько-української міждержавної комісії питання співпраці України та Росії, зокрема у військово-технічній сфері.

"Військово-технічна сфера - в цій галузі ми повинні будемо поговорити про наші плани дуже докладно. Маю на увазі, що від цього залежить не лише стан наших збройних сил, а й стан високотехнологічних галузей економіки, таких як авіація, космос, суднобудування", - заявив Путін на засіданні міждержавної комісії.

- Путін перед зустріччю з Януковичем заїхав в гості до байкерів


Говорячи про військово-технічну сферу співробітництва, В.Путін нагадав, що Росія є традиційним ринком збуту для продукції військового призначення дуже багатьох українських підприємств, також і деякі російські галузі залежать від українських партнерів.

"Звичайно, будемо говорити і про наші домовленості про перебування російського військового флоту в Криму", - сказав Путін.

Також перед початком засідання Путін запропонував обговорити інші аспекти співпраці в торговельно-економічній, культурній сферах та у галузі міжнародної взаємодії.

"У 2013 році Україна головуватиме в ОБСЄ, і, безумовно, хотілося б поговорити про ваші пріоритети, обговорити наше можливе сприяння", - сказав Путін.

Читайте також:

Путін 12 липня обговорить з Януковичем газові питання і перебування ЧФ РФ в Криму


Янукович і Путін готові закріпити розмежування Азово-Керченської акваторії


Путін налаштований на поліпшення відносин з Україною

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...