Протестуючих чорнобильців почали виключати з Партії регіонів

25 листопада 2011 в 10:42
Рада обласної організації ПР розгляне питання про виключення з партії голови Харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля Володимира Проскуріна. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної організації ПР.
Partiya_regionov_01_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Обласна організація ПР не розділяє відкритого протистояння між громадським рухом чорнобильців та органами влади Харківщини, яке ініціюється окремими представниками цієї організації. Дії нашого однопартійця В.Проскуріна, голови Харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля, дискредитують не тільки саму ідею громадського руху, а й демонструють поведінку, що ганьбить ім'я члена Партії регіонів», - сказано у повідомленні.

«У зв'язку з цим керівництво обласної організації Партії регіонів прийняло рішення про розгляд питання про виключення з лав партії В.Проскуріна на найближчому засіданні політради», - заявила перший заступник голови Харківської обласної організації Партії регіонів Олена Олешко.

Нагадаємо, В.Проскурін був організатором протестів харківських чорнобильців, а громадська організація «Харківський міський комітет ветеранів Чорнобиля» звернулася до патріарха московського і всія Русі Кирила з проханням молитися про напоумлення президента Віктора Януковича. Окрім того, харківські чорнобильці пообіцяли приїхати до Києва на мітинг під ВР 29 листопада.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...