Топ Новини

Прокуратура Криму: Файнгольд «перебільшував свою хворобу»

18 липня 2011 в 10:06
Екс-депутат Сімферопольської міської ради Йосип Файнгольд перебільшує свою хворобу. До такого висновку прийшли до кримської прокуратури за підсумками проведеної перевірки дотримання вимог законодавства при наданні медичної допомоги Файнгольду.

Перевірка виявила «перебільшення тяжкості фактичного стану хворого, що підтверджено висновком судово-медичної експертизи». Так, встановлено, що спочатку діагноз лікарями сімферопольської міської лікарні було встановлено неправильно, щоденне спостереження за хворим проводилося неякісно, ​​до медичних документів вносилися недостовірні відомості, що призвело до перебільшення хворим тяжкості симптомів.

У прокуратурі АРК зазначили, що зільшення тяжкості діагнозу не тільки перешкоджає проведенню слідчих дій, але і завдає шкоди хворому.

З урахуванням результатів перевірки кримська прокуратура порушила дисциплінарне провадження стосовно медпрацівників міської лікарні, які допустили порушення. Притягнуто до відповідальності сімох лікарів.

«Таким чином, на сьогодні апелювання представників обвинуваченого до тяжкості захворювання абсолютно неспроможне і має бути розцінено як спроба затягування слідства», - підкреслили у прокуратурі.

Самого бізнесмена нині затримано. Йому пред'явлено звинувачення у шахрайському заволодінні коштами на суму 250 тис. грн. Таку суму обвинувачений у змові з іншими особами отримав за введення до складу засновників одного з ТОВ потерпілого, зобов'язання перед якими не виконані.

Нагадаємо, Й.Файнгольд звинувачується у шахрайському привласненні коштів сімферопольських і євпаторійських підприємців на суму понад 600 тис. грн. і більше 230 тис. грн. відповідно.

3 червня Центральний районний суд Сімферополя відпустив обвинуваченого у шахрайстві кримського бізнесмена Й.Файнгольда під заставу у 600 тисяч гривень. Гроші внесла його адвокат І.Неналтовська.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...